Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Szczecińska


koala1

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 77,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Teska

    8209

  • Didi

    3937

  • bodekku

    3703

  • bryta

    3343

Najaktywniejsi w wątku

Cześć - Teska :D

 

Bodeku- sąsiedzie :wink: co z naszą przemiłą sąsiadką Księgową-liczy,liczy bidula i się doliczyć nie może...:)

 

Ivette-to wcale nie jest dobrze z tą wysokością u Was na Warszewie!

Bo cóż z tego ,że zima trzyma do maja,jak tu samoloty sięo dach trącają......Jaki kraj takie terorysty... :D To ja już nie marudzę z tymi 88metrami ale bylem przed chwilą na budowie to mi smary zamarzły.

 

JoasiąJasia-spoko-protetykę też mam na Hi Quality i rownież z rabatami!

 

Ulcia&Krzyś-jakie newsy po wizycie w hurtowniach........

Wy to chyba wstajecie i kładziecie się z komputerkiem. :wink:

 

Pozdrawiam wszystkich ludzi pracy !! :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

marusz r - drogi sąsiedzie !

ja mam gdzieś co mi zamarznie, dzisiaj byłem rano na swoim,

jaka satysfakcja i cisza - już się doczekać nie mogę

aby do wiosny :D

Teska - jeżeli po 22 lutego (mam nadzieję, że o ten rok chodzi)

jakiś budowlaniec naruszy Twą prywatność to strzelaj.

 

ale farmazony piszę - to z zimna :D :D :D :D

 

bodekku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie!

Skoro tak się towarzystwo rozgadało (jak stwierdziła Joasia) to dziwię się że nie korzystacie z chata w muratorze... to o wiele szybsza i latwiejsza komunikacja między sobą. Przede wszystkim lepiej, bo można rozmawiac w grupie, a nie wysyłać kolejne posty... byłoby równie sympatycznie spotkać się o umówionej godzinie ze wszystkimi na chat-cie:)

Co o tym sądzicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bikosa - pewnie, że się uda! Musi się udać!

Ja zaczyna łam w czerwcu a w lipcu chcemy się wprowadzać - i to bez zbędnych przyspieszeń. No ale wysiłku i nerwówki to niestety kosztuje....

 

Ale za tę ciszę przy domu to warto!

 

Do juterka!

 

Byliśmy dzisiaj u Teski - ale ma pięknie! Zazdraszczajcie wszyscy!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam poniedziałkowo...

Ostrzę zęby na gazownię. Powiem o co chodzi. Zawarliśmy umowę, określili ile będzie kosztowało przyłącze, wyliczyli metry etc. Zapłąciliśmy, zamontowaliśmy. Od września korzystamy z gazu. W piątek dostaję pisemko - że rozliczyli ostatecznie przyłącze gazowe i wyszło im, że powinniśmy jeszcze zapłacić prawie drugie tyle. Róznica wynika z zaklasyfikowania prac wykonanych przez robotników gazowni - tańsze jest kopanie w ziemi a droższe w utwardzonej nawierzchni (pod chodnikami, drogą etc). Panowie kopali obok betonowych płyt... a doliczyli za kopanie w nawierzchni utwardzonej zamiast tak jak było... w piaseczku. Najchętniej to bym zaraz napisała pismo w stylu" Wzywamy do do anulowania bezzasadnego..." etc. Może słyszeliście o takich patentach? Doczytałam standardową umowę z gazownią - jest punkt o tym, że ostateczne rozliczenie kosztów nastąpi po wykonaniu prac. Ale po 5 miesiącach? i kwota prawie podwójna?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Joasia Jasia aż nerw bierze gdy się czyta o takich praktykach. :evil: żądania po prawie pół roku?! niezły bigos.

w razie cóś to nawet prawnika się poradźcie.

w poręcz kopani monopoliści, ale trzeba walczyć i pisać, ooo papierów to urzędy się boją.

przekonałam się nie raz, nie dwa.

i informuj z postępu negocjacji. trzymam kciuki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, witam

Sąsiedzi dzięki za zainteresowanie - czytam i niestety brakuje czasu na pisanie, ale śledzę na bieżąco.

Teska - świetny artykuł - w sam raz dla początkujących - niech wiedzą czego będą doświadczać :lol:

Po małej awanturce przeprowadzamy się już na nowe w następny łykend :p - bo po świętach trochę lenia załapaliśmy - nie było komu załatwić przeprowadzki. Ponieważ jednak w starym mieszkanku mamy trochę chłodno, stanęło na przenosinach reszty naszego dobytku do nowego domu.

Teska - co do ostatniego fachmana -a podłogi to ty masz, czy jeszcze następna ekipa?

Ja mam dosyć obcych kręcących się po domu, dlatego też ostatnim wysiłkiem naszej kasy zakupiliśmy panele z układaniem - i teraz mogę powiedzieć że to już naprawdę ostatni kręcili się po domu. Teraz przerwa - już zaczyna boleć wybieranie sprzętów na nowe a tu jeszcze co najmniej: rolety, firanki, lampy, ta nieszczęsna kuchnia, i masę innych niezbędnych rzeczy - tylko kasy coś brakuje.

Ale naprawdę warto było budować.

3majcie się ciepło :D i oby do wiosny (ogród czeka) :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...