Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Szczecińska


koala1

Recommended Posts

Bodeku-co jest,łapki przemarzły "Morsie"????

 

Oficjalna informacja z dniem 1-luty 2004 kotły Vissmana idą w góre o 7,8%.

 

Kto się pytał o barak,kontener czy coś tam na budowę????

Mam też przyczepę campingową na sprzedaż ale trzeba oclić?

Jest za to w Szczecinie więc nie trzeba po nią do Danii jechać ale jak na budowę to po co clić?

 

Powiedźcie mi jak Gość z TP S.a. nachodzi mnie cały czas z podpisaniem umowy na telefonik,mało- chcą gratis doprowadzić przewód tel. do budynku.To coś wisi w powietrzu, czy to jest normalne??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 77,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Teska

    8209

  • Didi

    3937

  • bodekku

    3703

  • bryta

    3343

Najaktywniejsi w wątku

Mariusz - no to ciekawe - do mnie też nie mogą dojechać :evil:

Własciwie byli ale ich pogoniłam bo chcieli radiową założyć, zaklinając się że innej się nie da. Popytałam trochę i wiem że się da, są nawet wolne kable. Teraz zastanawiają się jak mnie podłaczyć (trzeba przekopać ze 35 metrów).

Radiowej nie bierz - nawet na tymczasem - jak Ci zamontują to się nie doprosisz kabla.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teska-

Księgowa-hellow :)-zapomnialem dodać,że na działce mam studnię TP SA.

ale ja pytam o to czy jak teraz-coś dają to pozniej sobię doliczą-jak było wcześniej opisane z GAZEM????

 

Istotna sprawa sam zrobilm projekt przyłącza tel. dla TP SA i o dziowo zapłaciłi mi za to jeszcz,ale nic nie mowiłi o podłaczeniu :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich, fana babiego lata szczegolnie (jak zdaze to odpisze na priv).

Kto mial te znajomosci z pogoda- ty Ivette?? moze jakies sloneczko mozna by zamowic??

Joasia, niech przyjda na wizje lokalna z gazowni i pokaza przez co kopali 9a jak skladalas o warunki to tam byl punkt pt. jaka nawierzchnia i co zaznaczyliscie?? bo jesli wpisaliscie beton to stad oni sie czepiaja).

dzieki wszystkim za slowa otuchy, od razu wiedzej ufnosci co do naszej przyszlosci (cosik mi sie zrymowalo)

milego dnia wszystkim

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam do was ptanie :lol: Czy mogę dostać na priva namiary gdzie tanio kupic beton komorkowy?? a moze taniej by bylo kupic poza szzcecinem (biorac pod uwage, ze transport mam gratis??)

aha i czy ktos widzial moze gdzies w szczecinie takie kolumny beczulkowe-nie jak slupy proste tylko takie lekko zaokraglone??

milego wieczorka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszyskich i nowych na forum starsznie mi sie miesza w glowie z tym budowaniem he he a tu jeszcze tyle ludzi na forum juz wogole niebede wiedzial gdzie po co do kogo hi hi

 

Mariusz r Ja sie pytalem o jakis kontener na budowe i caly czas szukam odpowiedz cos blizej na prv daj jakis tel zadzwonie moze bedzie lepiej i szybciej sie porozumiec

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej wszystkim

 

witamy nowe owieczki w stadzie,

gratulujemy sukcesywnej wspinaczki na szczyty czupurkowi,

bardzo cieszymy sie z mozliwości uczetnictwa na "chat",

 

my jestesmy po wycieczce po hurtowniach i składach, nasze wnioski:

 

zgroza, bez wiekszego zainteresowania, rozpanoszeni, zmanierowani, itd.

tylko w dwóch miejscach potraktowali nas poważnie tzn ktos przeczytał uważnie zestawienie, zapytał o szczegóły i obiecał zadzwoniś w przeciągu kilku dni. Najwieksze, pozytywne wrażenie zrobiła na nas pani kier węglobud ŁĘKNO. Brawo tak trzymac!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czupurku,jesli chodzi o prad to i tak Cie potraktowali lagodnie bo Ty mialas zuzycie to i zaplacilas za przesyl,a S.P. nie miala zadnego zuzycia i tez zaplacila za przesyl to jak to jest?Jak mozna mowic o przesyle i oplatach zan jak nie ma poboru?

 

 

Taka dygresyjka,bo mnie eelktryka wpienia od zarania dziejow...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...