Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Szczecińska


koala1

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 77,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Teska

    8209

  • Didi

    3937

  • bodekku

    3703

  • bryta

    3343

Najaktywniejsi w wątku

witam wszystkich we wtorkowy poranek :p

 

jeszcze raz dzięki bardzo za życzenia. forumowicz to brzmi dumnie - a co!

 

temat energia - tak to już jest z tymi opłatami. Nawet gdy brak zużycia, jak jest umowa to, płaci się za gotowość do przesyłu energii.

nie ma rady na te instytucje.

 

temat tel - u mnie właśnie w Dołujach TP SA podłączłai tel. kablem i nawet mam już nr. (tylko nie ma kto tam dzwonić).

 

a wracając do monopolu to, TP też nie lepsza. na starym nr mam SDI (samo ustrojstwo kosztowało 500 zł + oczywista abonament). teraz się wynoszę z mieszkania i:

- cedowanie na inną osobę nie wchodzi w grę (a niby moje urządzenie)

- przeniesienie na mój inny nr np. w Dołujach - 120 zł

- zawieszenie usługi - płatne połowę abonamentu za cały okres zawieszenia z góry czyli 80 zł x liczba m-cy

 

Pani z info powiedziałam, że mimo iż to nie jej wina ale cała ta firma to #@!^^# itd, itd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam wtorkowo

cześć nowi forumowicze :D :D

Ivette -- można troszkę słoneczka zamówić?

:oops: :oops: :oops:

ale największa radość to że z dnia na dzień bliżej do wiosny

 

dzięki praojcze za możliwość cztowania :lol:

 

jesteśmy skazani na gąszcz przepisów utrudniających nam życie :evil: :roll:

 

tylko jak nauczyć się poruszać w tym gąszczu?

 

ale od czego jest forum?

 

tu każdy ma jakieś doswiadczenia :) :)

 

i dzięki wam doświadczeni budowniczowie

my nowicjusze mamy ułatwione zadanie :)

 

dziękujemy

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie! Skoro juz wyczytalam wszystkie posty, wykorzystalam co moglam na wlasnej budowie, to moze teraz sie troche poudzielam;)! w miare mozliwosci i wiedzy- moge podpowiedziec cos na temat: architektura, wnetrza, ogród, wykanczanie niegrzecznych wykonawcow. Tepsa zaklada u mnie (Dobra) radiowy tel -maja sie uwinac w ciagu miesiaca i za 1zl. Zobaczymy. Komorka u mnie gubi zasieg(a przeciez jest gorka!), wiec nie mam wyjscia. Pozdr!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich i Pozdrawiam :)

 

Czupurek przyłaczam sie do gratulacji...

Aktywni forumowicze podnosza na duchu i ratuja w podbramkowych sytuacjach :)

 

Zwracam sie wiec z zapytaniem : Czy ktoś użytkuje okna Pisarczyka z Gryfina? A może jakies opinie na ten temat ktos słyszal? Okna ładniutkie ,ale czy użytkowe ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ga, spełniłeś pożyteczną misję- obudziłeś Jasia ze snu zimowego (a właściwie to chyba jesienno-zimowego). Od tak dawna się nie uaktywniał na forum a wystarczył Twój jeden post iproszę!!

No dobra, a teraz przyznać mi się któ podmienił mi dzieciątko :-? ?? Mojd spało noce całe a to nowe budzi się co godzina :evil: A może to ten diabełek- bo u nas egzorcyzmy jeszcze nie dokonane??

Miłego dnia Wszystkim!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No aleście sie napisali od wczoraj! Fajnie!

 

Wychodząc naprzeciw życzeniom naszych koleżanek proszę moją wtyczkę w niebie śliczne o słonko (ale zimno to ma byc jeszcze do końca przyszłego tygodnia, niestety). No i o to, aby zima skończyła się bezpowrotnie wraz z końcem lutego! AMEN!

 

Miłego dnia! Ivette

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...moge podpowiedziec cos na temat: architektura, wnetrza, ogród, wykanczanie niegrzecznych wykonawcow....

 

A co szanowny Pan mosze podpowiedzieć w sprawie ogrodów !?

Bo jak szanowny Pan wie jak za niewielki piniądz moszna z piasku zrobić dora ziemia to ja chętnie posłucham :)

 

 

 

My też jestesmy tą kwestią zainteresowani:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ga, spełniłeś pożyteczną misję- obudziłeś Jasia ze snu zimowego (a właściwie to chyba jesienno-zimowego). Od tak dawna się nie uaktywniał na forum a wystarczył Twój jeden post iproszę!!

 

Ja nie śpię.

Ja tylko zachowuje powściagliwość, a do komunikacji z grupą oddelegowałem Jołasie :)

 

A temat mnie poruszył bo domy już umiem budowac - teraz pora na ogród ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z entuzjazmem odkryłam to forum i WAS, tym większym że od niemalże miesiąca zjeżdzam okolice Szczecina w poszukiwaniu "swojego miejsca na ziemi". Narazie jednego jestem pewna - zakup terenówki był strzałem w dziesiątkę. Mam nadzieję że zakup działki okaże się równie trafiony. Zwiedziłam wasze hacjendy w "galerii budujących" jestem pełna podziwu że macie już tyle za sobą. Gratuluję. Zapowiadam się na najbliższe miesiące dręczących pytań o wszystko co dotyczy budowania. Pozdrawiam. :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ależ tu aktywnie, aż miło.

 

właśnie, właśnie ta nieszczęsna pogoda - mrozy - majster dzisiaj opuścił mnie na dobre tzn. do odwilży.

na placu boju pozostali elektrycy (ze 2 dni) a potem czas chyba na tyneczki.

 

pewnie już pytałam, ale co tam zapytam raz jeszcze:

za chwilę instalka co i wod-kan więc muszę się z kimś związać i zakupić te wszystkie ustrojstwa, wię:

POMOCY!!! macie namiary na jakiś rozsądnych (myślowo i cenowo) ludków?

z góry dzięki wielkie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...