Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Szczecińska


koala1

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 77,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Teska

    8209

  • Didi

    3937

  • bodekku

    3703

  • bryta

    3343

Najaktywniejsi w wątku

A na co ?

Warunki dostajesz od ręki za 85,- PLN ("Wydanie warunków technicznych i późniejszy odbiór przyłącza wodociągowego").

 

Przy uzgodnieniach też liczy się tylko strona merytoryczna (nikt nie mruga okiem i nie otwiera szuflady).

 

Za przyłącze kanalizacyjne zapłaciłem 900,- PLN (będzie w przyszym roku - tzn.: będzie kolektor w obrębe działki).

 

Fizyczne zrobienie przyłącza wody, czyli wykopanie rowu (misie robią to za pare win), położenie rury (a właściwie węża) to samo (koszt zależy od fi - jak robisz tylko dla siebie, fi bodajże 32 mm licz do 2,- PLN za m.b.), do tego studzienka (plastik albo beton), i licznik - kilkaset PLN. Na koniec wołasz Pana z wodkan żeby ciebie wpiął (wcinka ciśnieniowa), zaplombował i odebrał - zależy jak się dogadasz.

 

Jak robicie dla kilku domów, to sprawa jest gorsza. Musicie kłaść fi 90 (znacznie drożej), a na końcu trzeba postawić hydrant.

 

Zadzwoń: 418-44-31

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Ja mam tylko mały fragment tej mapki dotyczący mojej okolicy (Sławoszewo). Kawałek, który ciebie interesuje dostaniesz bez problemu w urzędzie marszałkowskim.

Obwodnica ma się zacząc koło Kołbaskowa i łukiem przez Dołuje, Wołczkowo, Tanowo ma prowadzić do Polic. W Policach albo będzie przeprawa promowa, albo most do Świętej, a z tamtąd do S3 powyżej Goleniowa. Obwodnica ma być dwupasmowa ze skrzyżowaniami bezkolizyjnymi ,przepustami gospodarczymi i przyrodniczymi (do 3.5 m - droga będzie na nasypie) Razem z obwodnicą drogową ma być wykoanna (zbliżona trasą) obwodnica kolejowa. Tą trasą ma być skierowany cały ruch ze Szczecina i pólnocy europy na północ Polski i dalej. Ma być wybudowana (rozpoczęta/zakończona !?) w 2006 roku, ale mam nadzieje, że nasi bezradni jak zwykle wszystko rozkradną, a to czego nie da sę ukraść to spieprzą.

 

Acha. Gmina Police już uzgodniła dokumenatcje, a Dobra Szczecińska nawet jeszcze nie złożyła papierów, więc pewne sprawy są jeszcze palcem po wodzie pisane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

 

Lokalizacja : skłaniam się ku okolicom Goleniowa, więc droga o której wspominał Jasi bardzo by mi pasowała

Projekt : właśnie się precyzuje, ale pewnie jeszcze się kilka razy zmieni

Etap : postanowienie kupna działki (wreszcie dojrzeliśmy do tego), wertowanie Forum w poszukiwaniu doświadczeń innych.

Jednym słowem wszystko przed nami. Po przeczytaniu kilku dzienników na Forum stwierdziem jednak, że wcześniej zainteresuję się TEMATEM.

 

serdecznie pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

agi

Widzialem tablicę, że do sprzedania są dwie małe działki (około 600 i 700 metrow) na Warszewie na ulicy Andersena - brzmi to trochę myląco bo tak naprawdę to jeszcze szczere pole - (prawie naprzeciw są ogródki działkowe) Z tego co się domyślam to cena może być bolesna ale szczegółów nie znam. W terenie jest gaz ale z prądem jest kłopot! Acha i dojazd od strony Warszewa raczej dla aut 4*4 - bloto i wyboje! Od Osowa lepiej bo po utwardzonej nawierzchni ale z dziurami!

Poza tym na Warszewie jest cała masa działek - niestety te, które widziałem są daleko od uzbrojenia i o cenę nawet boje się pytać.

Pozdrawiam Grupę!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warszewo najlepiej, bo moje dziecko jest alergikiem i astmatykiem

a tam mieszka opiekunka, która jest naprawdę bardzo dobra, bardzo wykwalifikowana a przy tym tania. Jedna jej wada to ,że nie ma prawka, więc dojazd tam gdzie nie ma linii autobusowej odpada.Niedaleko Warszewa mieszka także moja mama, która może się zaopiekować maluchem w jakiejś awaryjnej sytuacji.Warszewo ma także jeśli chodzi o stężenie pyłków najlepsze wskażniki w Szczecinie. Poza tym podoba mi się , bo jest tam szkoła przedszkole, bank, poczta itp, oraz niedaleko praca moja i męża a jednocześnie rzut beretem do Puszczy Wkrzańskiej, więc cisza i spokój. Niestety mimo że działek na sprzedaż dość sporo duża część to użytkowanie wieczyste albo teren gdzie pełne uzbrojenie pojawi się za raczej dłuższy czas/np. ul. Andersena/. Są oczywiście piękne , uzbrojone działki ale 1200 m kosztuje ok. 130000-140000 zł.Dlatego nie upieram się tylko przy Warszewie.

Może ktoś jeszcze wie coś o działkach uzbrojonych gdzieś gdzie jest dojazd autobusowy. Dzięki za odzew. AGI

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Teska, skoro nalegasz to pora się ujawnić. Buduję w na osiedlu Bukowo, niedaleko ulicy Ogrodniczej, według zmodyfikowanego projektu GL 55 studia Atrium. W ubiegłym tygodniu pożegnałem się z dekarzami, zabezpieczyłem okna połaciowe i otwory okienne. Za kilka dni planuję doprowadzić do domu media, zakończyć negocjacje z dostawcami okien i instalatorami. Ponieważ przeniosłem już wszystkie swoje graty do domu, potrzebującemu chętnie oddam barak budowlany w niezłym stanie technicznym.

 

Pozdrawiam Wszystkich,

Marcin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...