Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Szczecińska


koala1

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 77,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Teska

    8209

  • Didi

    3937

  • bodekku

    3703

  • bryta

    3343

Najaktywniejsi w wątku

Gość Gosc123
W czwartek wycieczka do Urzędu w Goleniowie. Zobaczymy co za trasy obejścia do przeprawy w Świętej tam wymalowali. Może trzeba będzie interweniować, albo czarować :wink: Kota złapię po drodzę, kula się znajdzie, do wyglądu czarownika mi niedaleko, to sobie poradzę w razie czego ;D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezu jak się cieszę

z tych małych uniesień

gdy na budowe pozwolenie

w kieszeni mam

 

Mogę wtedy myśleć

Jakby trochę ściślej

I obmyślać wielki plan

 

spokojnie, nie zwariowałem, proprostu dostałem wiadomość że jutro z rana będzie czekało na mnie, piękne, nowe, pachnące jeszcze tuszem z drukarki pozwolenie na budowę

no a teraz wracam do pracy

miłego dnia wszystkim

 

[ Ta wiadomość była edytowana przez: maksiu dnia 2003-03-18 11:49 ]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Linka: wiesz.. nie mam powodu zeby sie nie poddawac, no może za wyjątkiem choroby budowlanej, objawiającej się bezsennością, notorycznym zmęczeniem, przeliczaniem każdego piwa na bloczki BK, przyrośnietym do reki kalkulatorem i jeszcze kilkoma innymi objawami

pozdrawiam

 

 

[ Ta wiadomość była edytowana przez: maksiu dnia 2003-03-18 12:05 ]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 2003-03-15 11:04, Jasiu wrote:

Mam pytańsko do zachodnich pomorzaków - podajcie jakieś namiary na kamień lub płyty betonowe.

 

Czesc Jasiu,

 

Sprawdz ten adres: http://kompleksbruk.republika.pl/linki.html

Firma jest z Polic ale robi ponoc na terenie Szczecina. Na tej stronie powinno tez byc kilka innych adresow z materialami. Daj znac po sprawdzeniu czy cos ci z tego kontaktu wyszlo (mnie ten etap czeka conajmniej za rok)

Pozdrowienia dla wszystkich...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TESKA jestem tu nowy, ale zawsze Was czytam bo mnie to interesuje. Sam jestem na etapie wykanczania, tez siebie.Moje zdanie jest takie. Sam robie troche w drewnie i lubie tem surowiec, ale odradzilbym Tobie drewniane parapety. Fakt, ze sa piekne jak sa nowe ale z biegiem czasu wilgoc w obrebie okna, woda z kwiatkow czy tez odkurzanie wilgotna sciereczka powoduja w drewnie nieodwracalne zmiany.Kwestia tego czasu jest zastosowany gatunek drewna.Fakt, ze nie musza byc drogie. Ja np. preferuje kamien. Na zewnatrz zalozylem granitowe okapniki w cenie porownywalnej do typowych ceramicznych.Zalezylem je szybko sam a efekt jest nieporownywalny.Wewnatrz zaczynam zakladac parapety marmurowe.Sa nieco drozsze od granitu ale efekt tez jest.No i na wieki.Nie radze drewna na parapety choc bardzio je lubie.Czesc-pozdrawiam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ANDBI...ano witamy ..a czemu sie nie odzywałeś..a tylko czytasz??

 

z parapetami wiem jak jest..ale moi znajomi maja marmurowe i wiesz...tez maja zacieki :sad: okazuje sie ze podobno marmur trzeba zaimpregnowac...

Ja oglądałam granitowe..byly ok..nie wiem po prostu ile beda mnie kosztowały drewniane:smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...