Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Szczecińska


koala1

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 77,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Teska

    8209

  • Didi

    3937

  • bodekku

    3703

  • bryta

    3343

Najaktywniejsi w wątku

Ivette, jeżeli możesz coś polecić to będę wdzięczna.

 

Moje wrażenie z ostatniej weekendowej wycieczki do Dobrej to tak jakoś mi się tam ciasno między tymi domkami wydało. Nie chciałabym żeby mi "Goździkowa" do talerza zaglądała co jem na kolację. Może że ja na wsi chowana a tam tyle sadu do biegania było. :lol:

No i jakoś nie mogę sobie wyobrazić jak przy roztopach poruszać się po tych grzązkich alejkach, chyba błoto po samiutkie kolaniska.

W najbliższy weekend ruszam na Stare Czarnowo, przejeżdżałam tamtędy i wydało mi się ładną okolicą, fajne górki, może coś znajdę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lalka

 

ten pisarczyk wstawiał okna u mojej znajomej ( buduje sie na naszym polu) najpierw facet zle wymierzył okna okna były za duze, oczywiscie zero zwrotu kosztów wybijania wiekszych otworów okiennych - po analizie okna nie sa z bliska tak piekne...zle wyczyszczone wióry czy to pył i polakierowane...jak przejedziesz reksa po pow czujesz gluty :-? drzwi zewnetrzne przyjechały....za duze i lewe zamiast prawych :( po nerwach na budowie podobno sie robia nowe....szczescie ze nie zapłaciła kasy.

 

mam namiar na stolarza jak bedziesz kciała :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam ponownie brac szczecinska. i znow sie odzywam po dluzszej przerwie. mam nadzieje, ze mimo zimna prace choc troche posuwaja sie do przodu. U mnie lekka stagnacja swiateczna sie skonczyla i od pewnego czasu wraz z ojcem walczymy z budowa zestawu hydroforowego. na szczescie sprawa jest juz na finale i w piwnicy dumnie prezy sie zbiornik 900 l. Jeszcze tylko stycznik i podprowadzenie paru kabli i bedzie piknie. Tymczasem rozgladam sie za starymi dobrymi tematami tyczacymi sie instalacji TV. Moze poradzicie sklep z takimi sprawami. przyznam sie, ze nie znam zadnego. moze ktos kupowal w internetowym dipolu?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Gosc123
Powiedźcie mi jak Gość z TP S.a. nachodzi mnie cały czas z podpisaniem umowy na telefonik,mało- chcą gratis doprowadzić przewód tel. do budynku.To coś wisi w powietrzu, czy to jest normalne??

 

Normalne, jakąś przestarzałą promocję mają (przyłączenie 61zł, aparaty taniej do 30%) - niektóre elementy oferty wygasły z końcem ubiegłego roku 8)

Mnie też wciskali, ale po co mi teraz na budowie następny koszt...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Gosc123

lalka - velux

 

wątek energetyczny - przesył przesyłem, a przed wystawieniem faktury nawet nie sprawdzają faktycznego zużycia... mój drugi rachunek wyglądał identycznie jak pierwszy... Należy przy tym pamiętać, że pierwszy opiewał na astronomiczną sumę z czasów aktywnej budowy...

Telefonik, korekta, no problem. Jak się okazało - 5 dniowy (?) termin zapłaty przy wystawionej korekcie minął zanim doszedł list. "Może pan zapłacić później, ale proszę doliczyć odsetki" :o

Telefonik :evil: do p. kierownika... ma być "no problem"... zobaczymy.

Tak czy inaczej telefony wyniosły więcej niż te odsetki - c'est la vie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...