Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Szczecińska


koala1

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 77,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Teska

    8209

  • Didi

    3937

  • bodekku

    3703

  • bryta

    3343

Najaktywniejsi w wątku

Czupurku i Lalko- wyslalam namiar na kominki- doszlo? A tak z innej beczki- czy ktos z Szanownych Sasiadow Byl moze na rowerowej przejazdzce w Buku? Konkretnie chodzi mi o przejscie graniczne. Da sie przejechac nie obtlukiwujac tego i owego? Okolica cudna wiec przy pierwszych wiosennych suchych dniach mozna by sobie kosci rozprostowac...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drodzy forumowicze!

Jesteśmy zmuszeni poszukac nowego domu dla naszego psa-znajdy. Niestety ciągłe krwawe bójki psów, doprowadziły nas do takiej decyzj.

Pies był znaleziony na szosie poznańskiej w tamtym roku, jest to mieszaniec o mocnej budowie ciała, bardzo silny i odważny. Przy tym bardzo kochany i przyjacelski ale tylko dla czlowieka. Nie akceptuje innych zwierząt domowych, natomiast nadaje się idealnie jako stróż. Jest niesamowicie czujny, widzi nadchodzacych ludzi, jak jeszcze nikogo nie widzać, alarmuje natychmiast jak kogoś usłyszy bądź zobaczy. Może ktoś z Was nie ma jeszcze psa podwórkowego? Jest mi ciężko oddawac psa, ale nie mam innego wyjścia, nie daję rady patrzeć na rany raz jednego psa, raz drugiego. Nie chcę, aby w końcu którys z psów został poprostu rozszarpany. Prosze pomóżcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra... tym trzecie podejscie do chat'a... tym razem najprostszy z mozliwych i dzialajacy nawet u ivette... wszystkie konta z poprzedniego czata zostaly przeniesione, wiec jesl ktos sie juz rejestrowal to moze sie odrazu logowac na swoje stare ustawienia

 

czupurek: napewno bedzie u ciebie dzialac :D

 

adres: http://www.dommaksia.prv.pl/chat

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drodzy forumowicze!

Jesteśmy zmuszeni poszukac nowego domu dla naszego psa-znajdy. Niestety ciągłe krwawe bójki psów, doprowadziły nas do takiej decyzj.

Pies był znaleziony na szosie poznańskiej w tamtym roku, jest to mieszaniec o mocnej budowie ciała, bardzo silny i odważny. Przy tym bardzo kochany i przyjacelski ale tylko dla czlowieka. Nie akceptuje innych zwierząt domowych, natomiast nadaje się idealnie jako stróż. Jest niesamowicie czujny, widzi nadchodzacych ludzi, jak jeszcze nikogo nie widzać, alarmuje natychmiast jak kogoś usłyszy bądź zobaczy. Może ktoś z Was nie ma jeszcze psa podwórkowego? Jest mi ciężko oddawac psa, ale nie mam innego wyjścia, nie daję rady patrzeć na rany raz jednego psa, raz drugiego. Nie chcę, aby w końcu którys z psów został poprostu rozszarpany. Prosze pomóżcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Gosc123

Linka, widzę, że masz podobne wrażenie do mojego... piszę się, a jakby nikt nie czytał :(

Prawdopodobnie (to optymistyczna wersja) stosuje się tu zasady netykiety, że jeśli kogoś dany temat nie interesuje - nie odpowiada, pomija go. Nie trzeba wówczas pisać, że np. "niestety nie mogę pomóc" itp. Trochę głupie uczucie, ale tak się często robi np. na listach dyskusyjnych :(

 

O wersji pesymistycznej myślę pewnie tak samo jak Ty :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Linka, widzę, że masz podobne wrażenie do mojego... piszę się, a jakby nikt nie czytał :(

Prawdopodobnie (to optymistyczna wersja) stosuje się tu zasady netykiety, że jeśli kogoś dany temat nie interesuje - nie odpowiada, pomija go. Nie trzeba wówczas pisać, że np. "niestety nie mogę pomóc" itp. Trochę głupie uczucie, ale tak się często robi np. na listach dyskusyjnych :(

O wersji pesymistycznej myślę pewnie tak samo jak Ty :-?

 

Stasiek, my się rozumiemy bez słów.:)

Tak, czuję się ignorowana ale nie bedę sie tym przejmować, bo widzę że tu pomocy raczej się nie otrzyma (wyjątek Maksiu i Jasiu z Jasiem), tylko ewentualnie prognozę pogody itp. Wcześniej juz pisałam, że forumowiczowie dziwnie się zabawiaja, każdy wysyla po jednym zdaniu, żeby wywindować się jak najwyżej i dorównac niedoścignionej Tesce:) Joasia tylko na to mi odpowiedziala zdziwieniem, ale odpowiedziala:)

Mimo wszystko pozdrawiam zamknięte grono szczeciniaków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gosiunia: Sowno.. ladna okolica.. spokojna... masz pod nosem tartak... nie wiem jak tam z mediami..a ale pewnie tylko prad i woda.

Generalnie choc blisko od Szczecina i Stargardu to dookola same lasy, dojazd w miare dobry, aha.. jest piekarnia na miejscu :D

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...