Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Szczecińska


koala1

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 77,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Teska

    8209

  • Didi

    3937

  • bodekku

    3703

  • bryta

    3343

Najaktywniejsi w wątku

No nie! LINKA I STASIEK zauważyłam Was i jeszcze odpowiedziałam- zgodnie z prawdą. A teraz Wy udajecie, ze nie czytaliscie mojego posta :roll: ja to moge niestety cos powiedziec tylko o wybieraniu dzialki, lataniu za uzbrojeniem i adaptacja. :D Nie tgniewajcie się.

aha Stasiek- ladny Twoj domek zimą. Szkoda, ze nie mam cyfry to pokazalabym Wam zdjecie mojej dzialeckzi zimą :(

Ps. Odpieram zarzut jakobym Scigała się w ilości postów- ja poprostu taka gaduła jestem. moje młode jeszcze nie mówi i chętni posłucham (poczytam )kogoś chocby wirtualnie.

TO JAK, ZGODA??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Gosc123

ja tam po cichu liczyłem, że się bikosa odezwie... wierzyłem, że wszystko gra :) :D

 

Dzięki, bikosa - jasne, że zgoda!

 

P.S. To magia ujęć w fotografiach, ale fakt - zimą też może być ślicznie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Linka i Stasiek - zauważam Was jak najbardziej - tylko jak można zauważyć rzadko się udzielam. Z reguły jak mam chwilę przerwy w pracy :)

Co do pieska to sama napisałaś że nie znosi on innych zwierzaków - ja mam dwa (może dwa i pół) koty - jeden sąsiadów - budowlany i dwa w starym domu. Teraz przemyśliwuję jak je zgrać razem zeby się nie pozabijały :(

Kot budowlany ma silne poczucie własności i każdą rzecz musi akceptować. Jak raz przywiozłam własne zwierzaki do domku to niestety tamta wyła (dosłownie) na tarasie.

Dlatego na razie żaden pies nie wchodzi w rachubę, ale kiedyś będzie.

Pozdrawiam wszystkich!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Linka - o co chodzi? jakim zdziwieniem? Ja nic nie pisałam. Tylko rano zobaczyłam (jako ostatni) post SP i pogratulowałam. Cos Ci się pokićkało.

Sama siedze i myślę co by z tym psem zrobić. Sama mam 2 koty i psa zabójcę innych psów. Nie uważałam, że mam o tym moim myśleniu pisać na listę - ale jak chcecie. Prosze bardzo. Potem pomyślałam o Tesce - ale ona ma kota. Reszta albo ma psy albo ma takie do nich podejście, że lepiej niech nie mają.

Co do windowania grupy. Nigdy tak tego nie odbierałam - sama mam na koncie ok 400 coś postów. W ciągu 8 dni napisałam na grupę ok 14 postów. Sorry - może za dużo i nie na temat.

Korzystam z powiadomienia na skrzynkę więc nei wiem kiedy jestesmy na górze klubowej a kiedy nie - mam linka bezpośrednio do nowego listu.

jezeli moje posty nie wnosza nic nowego - to się zamykam momentalnie

Uff. Jeszcze się tak długo nie tłumaczyłam.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm Joasiu z tym windowaniem w górę, to nie tylko moje odczucie... Ale nic to ,ważne że napisałaś co o tym sądzisz. I na temat psa, tez jestem Ci wdzięczna, że myślałas. Już się zastanawiałam czy nie stworzyliście tu jakiejś zamkniętej klitki?:)

Z psem jest problem od samego początku ale myslalam ze jakos się pogodzą z czasem. Nic z tego, jest coraz gorzej. Najgorsze jest to, że coraz częściej dopuszczam mozliwość oddania go do schroniska, jako sposób na uratowanie mu tyłka :( Jest tak czasem poraniony, że mysle że to już jego koniec. nie sposób mi uwierzcie dopilnować żeby się nie gryzły, nie mogę bez końca trzymać tego psiaka w kojcu (to tak jakbym miała kanarka w klatce) Wiem,że nikłe sa nadzieje na znalezienie mu domu, gdzie on tylko by był panem na podwórku... ale zawsze trzeba próbować i nie poddawać się (jak to na budowie) pozdrawiam czytających:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UUUUUUUUUUU szczerości forum nabrało :wink:

 

A ja powiem tylko tyle: są osoby które na moje posty zamykają oczęta,są co odpowiadają some time,a są też internauci co zawsze....ale ja pozdrawiam Wszystkich forumowiczow i to dziś też to poczyniam zwłaszcza sąsiadów. :wink:

 

Stasiu,Linka - solidaryzuje się :D

Ga-proszę namiary na kominki.

MTT-do ENEA chodzę ubrany jak robol i zawsze rozmawiam z kobietami -skutkuje(tylko nie jedz czosnku i nie przychodź zaziębiony)powaga :wink:

 

Dobra a teraz moje pytanie?

 

Co myślicie o Firmie BROTJE specjalizuje się w technice grzewczej??

 

Wystarczy odpowiedz 1-na a konkretna,choć w mej próżności liczęna 100.

 

Pozdrawiam Mariuszsan zwłaszcz:

Max,Ivett i mąż,SP i mąż,Joasia i Jasiu,Stasiek i Ania,Księgowa i mąż,Grapusek i żona,Teska i Piotr,Ewar i Daniel,Bodeku,Ulcia i Krzyś,Beata i Rafał....chyba już wszyscy - Kto mi powie,co ich łączy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam Mariuszsan zwłaszcz:

Max,Ivett i mąż,SP i mąż,Joasia i Jasiu,Stasiek i Ania,Księgowa i mąż,Grapusek i żona,Teska i Piotr,Ewar i Daniel,Bodeku,Ulcia i Krzyś,Beata i Rafał....chyba już wszyscy - Kto mi powie,co ich łączy?

 

 

Odpowiedź serio: wszytkich znasz osobiscie

Odpowiedź półżartem: łączy ich to, że ich łącznie wymieniłeś

Odpowiedź egocentryka: łączy ich to, że żadno z nich to nie ja :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej!

 

Dzis sie okazało ze tez mamy problem z energetyką. Otóż siec jest po odbiorach ale nie jest jeszcze przyjęta na stan w energetyce. Złożyliśmy wniosek o warunki techn. i zmuszeni jesteśmy czekać az formalnie siec bedzie należeć do ENNA, czy ktoś zna sposób szybszego uzyskania warunków technicznych przy zaistnaiłej sytuacji.

Z góry bardzo dziekujemy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Gosc123
Złożyliśmy wniosek o warunki techn. i zmuszeni jesteśmy czekać az formalnie siec bedzie należeć do ENNA, czy ktoś zna sposób szybszego uzyskania warunków technicznych przy zaistnaiłej sytuacji.

 

Podejrzewam, że trzeba będzie niestety czekać...

Ale ja bym chyba znalazł tam jakąś odpowiedzialną osobę za ten temat i drążył... a kiedy będzie, a jak długo trzeba czekać, a czemu tak długo, a czy się jednak czegoś nie da zrobić żeby przyśpieszyć, a jakie są etapy, które Enea musi przejść, żeby ta sieć została podłączona, a czy np. do końca lutego zdążą, a czy nie można już wydać warunków zanim załatwią swoje wewnętrzne papiery (głupie pytania czasem prowadzą do bardzo mądrych odpowiedzi), a że czas leci, że to niepotrzebne wstrzymywanie budowy itd.

Gość po pewnym czasie zacznie udzielać coraz konkretniejszych informacji, Wy bedziecie spokojniejsi, a Enea zrobi i tak po swojemu.

Oprócz tego warto znaleźć w pogotowiu taką osobę, która potem będzie Wam zakładać i podłączać... może okaże się sympatyczna i wskaże jakieś sensowne dróżki i furtki.

 

Tak robiłem i tak bym zrobił będąc na Waszym miejscu :)

 

Kiedy przyjdzie wiosna? To już od Was zależy - dla mnie już idzie i jest też za każdym razem, kiedy jestem na swoim skrawku ziemi - niekoniecznie fizycznie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...