Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Szczecińska


koala1

Recommended Posts

Ivette - te tynki są suche i grzybem nie czuć, ew. kocimi smakołykami po przetrawieniu (ale to inna bajka i nie ze ścian). W domu jest wręcz za sucho.

Te pogaduchy o wilgoci uwięzionej w domu, pierwszej zimie, grzybie na ścianach, wodzie spływającej po ścianach, zaduchu, etc - można (w naszym przypadku) włożyć między bajki.

Tynki na końcu wygładzili pod malowanie. Ja byłam upierdliwa i po gruntowaniu wyszło jeszcze parę miejsc do szlifowania. Narobiłam sie niepotrzebnie (a raczej amerykanie) bo farba potem przykryła wszelkie najmniejsze nierówności). Cena była 16 albo 16,50 za m2 - telefon na priva. Jak ktoś jeszcze chce - to podeślę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 77,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Teska

    8209

  • Didi

    3937

  • bodekku

    3703

  • bryta

    3343

Najaktywniejsi w wątku

co do kominak.

te dwa rozwiazania roznia sie tez sprawanoscia. kominek otwarty to sprawnosc 25% powietrze jest zasysane szerokim ciagiem z salonu wychladzajac go jednak troche. wklad kominkowy - sprawnosc do 80%, mozliwosc doprowadzenia powietrza bezposrednio pod wklad co zmniejszy do minimum w/w zjawisko.

czyli trzeba sie zastanowic czy kominek ma grzac czy wygladac.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cos smutnego (dla mnie): wczoraj byłam popatrzeć na budowę. odkryłam że mam szkody. Dwie ściany (w tym jedna centralnie od wejścia) mam łączone z pustakami szklanymi (moja duma i chluba) i okazało się że kilka pustaków ma głębokie rysy, jeden jest wyszczerbiony i parę jest troszku zarysowanych

spać nie mogłam - powieszę kogoś :evil:

nie były do końca wymyte i w świetle dziennym to nie było widać ale wiczorem przy żarówkach owszem

czekam teraz do pon na majstra i ........ no właśnie co?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yo Yo ktoś zostwił psa pieseczka-cały monitor mi zajął-GRYZIE psina :wink:

 

Hellow smutasy i ponuraki-spokojnie w maju też pada snieg :D

 

Teska - czy to odp. w spr. telefonu?-mariuszsan

 

Ivette-zakończę pytanie dot. wymienionych osób - byliśmy wszyscy razem w Pizzeryja IMOLA na spotkaniu roboczym grupy szczecińskiej....... :cry: skleroza co?

 

JoasiaJasia-chyba mnie polubiłaś?Raz pochwała teraz odp.(jejuś super) :wink:

 

Stasiek-tu trza płakać nie śmiać się-zapomniałeś jak było i kto był na spotkaniu... :evil:

No tak wszyscy liczą,kalkulują,nerwy i nerwy. Relaxu wiecej Państwo

Pewnie ja tez zadałem pytanie i co sam znalazłem odp. n/t BROTJE

i jesli ktoś będzie chciał to powiem coś.

 

Dawniej to ktoś kawał powiedział,ktoś coś wogóle smiesznego napisał...

Chcecie coś wesołego.................................WESOŁYCH ŚWIĄT :cry:

 

Pozdrawiam Wszystkich i sorrki za sarkaz ale mnie tak w BIMSIE na Cukrowej zdenerwowali,że czuje się jak Czapurek.

 

Bikosa-fajne masz poczucie humoru

:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...