Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Szczecińska


koala1

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 77,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Teska

    8209

  • Didi

    3937

  • bodekku

    3703

  • bryta

    3343

Najaktywniejsi w wątku

Czy wy też macie problem z wejsciem na forum-muratora??? :oops:

Dwa dni się starałem i nic,a teraz przypadkowo udało mi się wejść ze strony Maxa-a Bikosa melduje,że jest wsio oki :wink:

 

A ja pausa 38,8 st.C-kokokokokokokokokokokokokokokokokokokokokoko

czy jak tam ta grypa się zwie?

 

Muszę zmienić chyba nicka bo ciągle sie przeziębiam. :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś lepiej 39,6 st.C :oops:

 

Fajnie,że ma się ocieplić do 10 st.C snieg sam mi stopnieje ze stropu! :-?

 

No i luty 2004??

 

Teska-jakie są teraz ceny w Kościnie za 1 m./kw. działki bud? Bo moja działeczka bud. 600m.kw. na ul.Bocianiej(to prawie vis a vis Twej rezydencji)na samym wzniesieniu nie doczeka się chyba nastepcy tronu-te podwyżki zaczynaj być męczące!! :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bikosa-jutro(niedziela),dziś(poniedziałek) stuknie/ął Tobie 200-tny post :D Ciekawe co się będzie działo u Ciebie na placu boju za 200 postów??Gratulejszyn:)

 

Wtorek - interwiu w sprawie więźby.........chyba,że temp. nie spadnie??

Pierwszy raz mam taką temp.39.6st.C-można przeżyć-teraz jest lepiej-38st.C-Dzięki Wszystkim za wsparcie-te kwiaty,prezenty,sms-y,tel.,itd.Bez Was byłoby mi bardzo ciężko!! :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie.

Najpierw ostrzeżenie! Miałam w kompie tego wirusa, dlatego uważajcie na swoje komputery!!!!!

Poza tym córeczka na feriach, więc musimy załatwić teraz w tym tygodniu jak najwięcej rzeczy.

Dlatego pytam - gdzie jest największy wybów gniazdek i przełączników elektrycznych??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mariusz r: gdybym wiedziała to poleciałabym do pracy wysłać Ci maila pocieszającego. Mam nadzieję, że jest lepiej? (witaminki, wapienko, ciepłe łózio).

Poslusznie hlasim że wczoraj był sabat w Kościnie. Tylko Jasiu zakłócił (swą obecnością) tę, jakże doskonałą kobiecą harmonię. Antoniego nie traktujemy jeszcze jako mężczyznę - za wcześnie by nadawac mu rolę społeczną. Wszytkie panie wytarmosiły Antosia do imentu. Z ploteczek - Teska jest już bardzo atrakcyjnie zaawansowana w środku :)

Podpłynięcie do działki nie zajęło wiele machnięć wiosłem.

Latem Teska otwiera warsztaty dla pań domu - rzeźba w glinie i garncarstwo. Piec potrzebny.

Idąc jej przykładem - u siebie na piachu zrobimy obóz dla twardzieli- pustynna burza :), ewentualnie "ziarnko do ziarnka" - kurs dla oszczędnych gospodyń...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...