Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Szczecińska


koala1

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 77,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Teska

    8209

  • Didi

    3937

  • bodekku

    3703

  • bryta

    3343

Najaktywniejsi w wątku

Dobry wieczór Bodekku&Co,

 

tu druga (albo i trzecia) zmiana. Ktoś nie śpi, aby spać mógł ktoś. Dawno się nie ujawniałam, ale śledzę wątek codziennie. Pozdrawiam wszystkich, a szczególnie Jubilatki Joasię i bikosę.

 

Siedzę i głowię się, co knuje Enea przysyłając do mojej wiadomości pisemko adresowane do gminy z zapytaniem o plany zagospodarowania innych działek przy drodze koło mojej parceli. I wychodzi mi na to, że chyba (?) chcą pociągnąć nową linię. Tylko hmmm, kto za to zapłaci :-? ?

A to nie można "po bożemu" od słupa naprzeciwko działki, zwłaszcza, że obok dwa pobudowane domki i prąd mają jak należy.

 

Ale czytając tu na forum u różnych bojach o prąd, to pewnie tak prosto nie będzie. :( . Pożyjemy, zobaczymy.

Maggie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maggie: w profilu na samym dole masz cos takiego jak emblemat.. wpisujesz tam odnosnik do obrazka np. http://www.mojesuperobrazki.com.pl/mojsuperobrazek.jpg

 

i juz masz ten mojsuperobrazek jako emblemat przy twoich wypowiedziach

pozdro

 

ps. Pramatko... czuwam.. nie trzeba mnie poganiac..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Brać Budującą!

 

Potwierdzam uczestnictwo w Sabacie Czarownic w niedzielę u Teski w domu - fajno było! :D

 

Grapusek - dachówkę braliśmy w DAMARE - namiar chyba już, jak nie, to podam. Kolor: klasycznia czerwień, czy coś ale to jest piękny ceglasty.

 

Lalka - ja mam kierownika na wezwanie - za każde wezwanie brał 100,- i do tego pory zapłaciliśmy mu 800,-zł. Kierwonik jest potrzebny głownie do spraw konstrukcyjnych. Nasi robotnicy mieli do niego telefon i wzywali go, kiedy było trzeba; poza tym, on sam mówił, kiedy trzeba go zawezwać następną razą.

 

U mnie już kafeleczki do łazenek kupione i zamówione panele na cały dom. kabinki i wanienki obejrzane - zakup w tym tygodniu. :D :D

 

Pozdrawiam wszystkich razem i z osobna bez wymieniania pseud!

Miłego dnia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witajcie....

 

 

ogłaszam ze droga do mnie jest nieprzejezdna :( samochód zostawiam na górze...i płynę w dół na nogach :( jest okropnie......dzisiaj kafelkarze pchali samochód zeby wyjezdzac.....

 

 

kobitki ratujcie....chocta lepic te garnki zabierajcie ze sobą tesciowe, synowe oby było jak najwiecej zeby te błota zabierac....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...