Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Szczecińska


koala1

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 77,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Teska

    8209

  • Didi

    3937

  • bodekku

    3703

  • bryta

    3343

Najaktywniejsi w wątku

No i kolejny budzik odfajkowany...

wczoraj byliśmy z Małgosią na szczepieniu i przy okazji wrzuciliśmy ją na wagę, rośnie dziecina jak na drożdzach, stan na 3 luty to 5200g, co daje 1,44 kg od urodzenia, średnia tygodniowa to 240 g...

pozdrawiam

ps. bikosa... niedługo was dogonimy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich w środę. ja pierwszy dzień w pracy po przeprowadzce i 4 dniach wolnego. okropność być nie na swoim, wszystko leży nie tam gdzie trzeba, ale cóż do wiosny muszę wytrzymać.

 

jasia i bikosa: gratulejszyn, gratulejszyn

magigie: przysłała do ciebie ENEA pismo jako inwestora indywidualnego? na początku roku jest owszem wymóg nanisesienia zmian do planu rozwoju sieci energ. ale wysyła się zapytanie do gmin, chiba że ty gmina.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie jasia tylko joasia (sorki)

 

u mnie na budowie raz wzolty raz upadki, przez te zmiany trendu załamać się idzie.

w temacie:

- prysowane luksfery: majster dostał po głowie (3 dni przez niego nie spałam). Na początek spróbujemy je uratować przez polerowanie -przypomniałam sobie, że szklarze robią frezy na szkle, umieją też wyszlifować porysowane szkiełko zegarka - więc poszłam do zaznajomionego i dostałam magiczny proszek (cer czy jakoś tam) do tego tarcza z filcu i dzisiaj będzie próba generalna. jak nie to młotek i szubienica.

 

- tynkarze umówieni : zdecydowałam na tych joasinych (oczywista pochwaliłam, połechtałam i zapewniłam, że jak spieprzą to forum się dowie - byli zaskoczeni, że rozprawia się w internecie o fachowcach). niestety nie narzekają na brak roboty i dołożyli mi 50 gr na metrze, ale będzie z workami tzn papierami. zaczynają w czwartek.

 

- elektryka w zasadzie położona (został tylko garaż) - na moich 100 paru metrach, zeszło 1 km kabla i mln innych gadżetów. dostałam szoku, gdy po podsumowaniu na materiały wydałam 2.800 (a mówili że będzie o połowę mniej) ale cóż chce się mieć dużo światełka to się ma.

 

uff ależ się rozpisałam, wracam do pracy, odrobić zaległości

pozdrawiam wszystkich :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- elektryka w zasadzie położona (został tylko garaż) - na moich 100 paru metrach, zeszło 1 km kabla i mln innych gadżetów. dostałam szoku, gdy po podsumowaniu na materiały wydałam 2.800 (a mówili że będzie o połowę mniej) ale cóż chce się mieć dużo światełka to się ma.

 

Jeżu !!! Budujesz dom czy elektromagnes ?

Mi na prawie 250 metrów poszło nie więcej jak 6 krążków kabli (po 100 metrów).

 

Chociaz...

Teska !?

A ile kabla poszło u Ciebie ?

Pewno też z kilometr :)

 

PS. Teska ma wzorcowo wykonaną instalacje elekstryczną - gniazdek jak mrówków, a i lampek dostatek. Nawet kabelki do głośniczków kina domowego już w ścianach zatynkowane. Forumowe czarownice mogą poświadczyć ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich!

Słoneczko za oknem :D :D

 

Joasia i Bikosa - gratulejszyn! Ja też gonię do 500-tki!

 

Teska - łączę się w bólu i prononuję buty dla wędkarzy aż do samego tyłka :wink:

 

Grapusek - nasze główne motto brzmi: NIE PRZEINWESTOWYWAĆ. Co do czarowania - to ja też iż troszkę zakręciłam :wink:

 

Maksiu - duża ta Twoja dziewuszka - masz się z czego cieszyć! :D :D

 

Wczoraj zamówiliśmy armaturę do łazienek - wannę, kabinkę prysznicową z brodzikiem, drzwi do drugiego prysznica wraz z brodzikiem i dwie umywalki.

 

Jednocześnie wszyscy nasi znajomi otrzymają rabat 12% - kto chętny zapraszam! Hurtpol na Tamie Pomorzańskiej - największa ekspozycja różnych firm w Szczecinie. Polecam - dobre ceny i obsługa.

 

Miłego dnia! Jutro mam wolne - będę latać na poszukiwania!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za gratulacje!

Maksiu- Małgosia idzie jak burza!! jeszcze miesiąc i dogoni mego mizerotkę! :D :cry:

Teska- a na Sycylii chodzi się w górę rzeki Cava Grande w takich specjalnych gumowych portkach po pachy- może Ci sprowadzić?? :wink: Wiem, że to nic śmiesznego :( Trzymam kciuki aby przestalo padać i wysuszyło błocko. A w planie masz jakieś utwardzenie??

Ivette robi zapisy na używanie jej tarasu :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to czyli nie jest tak źle z u mnie z tymi kablami (potwierdzam, u mnie też są już wyprowadzenia po za dom).

ivette - to wspaniale szkoda, że po urządzonka wybiorę się dopiero wiosną, ale może pan nie zapomni.

 

maggie - w temacie ENEI. My wysłaliśmy standardowe pyt do gmin o plany, a większość z nich nie potrafi odpowiedzieć więc może twoja gmina scedowała sprawę na inwestorów indywid.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ivette - i pewnie masz rację, jest tylko małe ale - tak bardzo sie angażuję w dany etap, że nie potrafię myśleć szczegółowo o nastepnym, oczywista jakiś plan ogólny jest ale nic po za tym. jestem teraz na kotłach, rurach i innych i nie mam pojęcia co chcę z ceramiki.

ot taki jednokierunkowiec.

 

łoj dziatwa rośnie i ta mniejsza i ta większa, a ta najstarsza to już ewewnt. tylko w szerz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...