Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Szczecińska


koala1

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 77,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Teska

    8209

  • Didi

    3937

  • bodekku

    3703

  • bryta

    3343

Najaktywniejsi w wątku

Te dzieci podobne do ojców, żeby było większe prawdopodobieństwo ojcostwa - bo jak wiadomo nie od dziś, niestety: tylko matka jest pewna.....

 

Czupurek - skup się, zakup i będziesz miała ten etap za sobą a jak przyjdzie do wykańczania, to będziesz miała wszystko na podorędziu a nie czekała tydzień na kafelki lub 2 tygodnie na wannę - jak ja teraz.

 

Dziewczyny górą - HEJ!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taki fajny post mi wyszedł, ale mi wciął bo cosik nie chcąco przycisnęłam

przez to troszku sobie popłaczę na inny temat, a do tamtego wrócę. :cry:

 

jak pamiętacie u mnie planowana podłogówka na całości, więc dałam do projektanta niech sobie liczy. liczył, liczył, tydzień. miesiąc i w końcu wyliczył, że się nie da tylko na rureczkach bo oranżeria będzie niedogrzana i trzeba grzejniczki, a co za tym idzie mieszacze etc

koszty grzania, po wstepnych wycenach błąkają się w okolicach 22-25 tys. :evil:

 

już, już miał się temat zamknąć, ale jakimś cudem padły pytanka o temp. zadane do wyliczeń i takie tam babskie wątpliwości.

i co? okazało się że można jednak tylko na podłogówce, ewent. w przedmiotowej oranżerii temp. zadana zostanie na 19 stopni, w pozostałych 20 i można zrezygnować z grzejniczków, mieszaczy niektórych etc i też będzie fajnie.

 

i co? ano to że temat nie zamknięty. facio policzy na swoim komputerku raz jeszcze i do tego przygotuje jakieś oferty, a temacik znów rozciągnie się na kolejny tydzień,

ale może warto

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ivette, SP - no właśnie nie wiem jak to jest z tymi szerokościami. jeżeli chodzi o pana czupurka to, ma jak pączek w maśle, bo to świeży, przedtermionwy emerycik, obecnie bez większego zajęcia, jeżeli nie liczyć prowadzenia domu. więc mu się przybrało

sam czupuerk niby zabiegany, zalatany, zamartwiony na śmierć, ale chyba przez to szaleństwo też co raz lepiej wygląda, co nie znaczy zdrowiej. wychodzi na to, że u nas jest owrotnie, zyli jak wszystko wraca do normalności, to my też :D a obecnie do tego daleko

 

ivette - i ty masz pewnie rację, jak tylko ochłonę z dzisiejszych rewelacji o rurkach, może się jednak skupię, w końcu wybrać 3 rzeczy to nie taki problem mam nadzieję (ha, ha,ha)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

laura_ms - witam. do fundamentów i ścian mam super człowieka (ekipa 3 osobowa) - uczciwy, dokładny i jak to mówią nie zmanierowany (ceny) jak większość naszych miejscowych krajanów. jak będziesz chciała namiary dam ci na priva.

co do dachu to, nie wiem czy nie lepiej zatrudnić cieśli i dekarzy osobno (chociaż u mnie ekipa dachowa nie trafiła się godna zaufania) i żeby budowlaniec nie wystraszył się moich przeróbek na dachu, to pewnie podjął by się i tego - bo już robił parę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

łoj ale tych bałwanków czupurków się namnożyło, wygląda jakbym sama z sobą gawędziła, ale to kochani głód klawiaturki, nie używanej od kilku dni.

 

ok tera znowu ja

jak macie ochotę to proszę o odpowiedź na następujący temat (z góry dziękuję baaaaaaaaardzo :p ) (ale sprytnie to ujęłam):

WYLEWKI: a) mechanicznie czy ręcznie?

b) ile można stracić za m2?

c) ekipa godna polecenia?

 

____________

dziękuję za uwagę, już się zamykam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

iwette - gratulacje by były i tak więc

hip, hip huuuuura niech żyje 500 tka

.http://obrazki.babiniec.pl/Nowy%20Rok/fajerwerk.gif

 

3 rzeczy bo: kibelek miniaturka i prócz umywalki i kibelka z deską bidetową nico więcej się nie zmieści, a w łazience też tylko umywalka i wanienka (kurcze wyszło 4, coś mam z kalkulatorem)

 

Fajna cena na tego kreta a ekipa to z polecenia?

 

do wsiech - zima odeszła prawda? więc postanowiłam zmienić emblemat. jest małpa, choć czuję się jak osioł, ale obrazek był taki sobie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przede mną tyle spraw, nie wiadomo od czego zacząć...

planuję budować z Ytonga 36,5. Jest podobno taka hurtownia w Sz-nie Partner, gdzie można dostać dużo materiałów.

znacie?, polecacie?, można się dogadać co do upustów?

a może kupowaliście gdzie indziej po lepszych cenach

Poproszę o jakieś namiary

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za gratulacje!

 

Maksiu - będę się starać do tego 1000 :wink: A jak wstawić u dołu moich postów odnośnik do dziennika i komentarzy? Pomóż Praojcze, pliiiiiz :D

 

Czupurek - no niewiele tego masz - 2 wizyty i masz kupione. A facet od kreta nie z polecenia - zostawił namiary u znajomych na budowie - ale z gadki dość rozsądny, jak mówi mój mąż.

 

Do piątku!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ivette- gratulacje!!

Laura- witam, zaraz coś podeślę na priv.

Czupurek, pOpieram Ivette- kupuj teraz jeśli wychodzi Ci taniej. Ja już mam dach z połaciówkami, i przymierzam się do okienek a umnie na budowie to narazie dziewicza ziemia :wink:

Moje słoneczko waży 6700g (220/2tygodnie), no niech będzie.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...