Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Szczecińska


koala1

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 77,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Teska

    8209

  • Didi

    3937

  • bodekku

    3703

  • bryta

    3343

Najaktywniejsi w wątku

Witam!

Ale się kiepsko rano wstaje na tej wsi - taka cisza :D

 

Aga1 - popieram tę spiżarkę, pom. gospodarcze i moze pralnię z suszarnią - warto to wcześniej przemyśleć - później procentuje :D Może jak macie takie zmiany to warto pokusić się o projekt indywidualny?

 

Mariusz R - Isolacji trzeba pilnować - ja po kilku negocjacjach odnośnie dachu miałam dość i poszłam gdzie indziej - ceny mają fajne ale...

po porównaniu kilku ofert zawsze szło im najmniej materiału na ten sam dach, jak już dokładnie wypisałam ile czego ma być to owszem byli najtańsi ale podsumowanie jakoś ominęło niektóre pozycje - niby przez pomyłkę (źle wpisana formuła?!##?!) - po takim podejściu uzanłam że dostawa też się może pomylić w jakości itp. i nie chciało mi się ich pilnować. Generalnie nie bardzo.

Pozdrowienia dla Damarowców (w szczególności dla Mariusza, może w końcu wezmę ten klinkier 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Księgowa - no wałśnie pisząc pralnie to mialam na mysli z suszarnia.

Teraz mamy mieszkanie , wprawdzie duze - 100m2 ale wkurza mnie to suszenie prania w sypialni - wiec z doswiadczenia juz wiem ze musze miec takie pomieszczenie w nowym domu.

I wlasnie nie wiem czy nie skusimy sie na projek indywidualny - drozej o 1000zl

 

 

 

p.s. a ja maze o ciszy ( nie tylko rano) - teraz mieszkamy przy ul.Krzywoustego - ruch od 5 rano -tramwaje i te sprawy :x

W lato jak otworze balkon i ktos dzwoni tel. to czuje sie jakbym z budki telefonicznej rozmowiala :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli to jest tylko różnica 1 tys. a będziesz miała dokładnie to co chcesz to nad czym się zastanawiać?

Nie dość że projektant dokładnie wpasuje dom w działkę to i jeszcze sam się bedzie chandryczył z urzędami jakby co. A i nie róbcie balkonów - i tak większość czasu spędza się na tarasie a balkon to tylko duży problem z izolacją - piszę tak na wszelki słuczaj bo niektórzy koniecznie chcą mieć balkon). Tak nawiasem mam dwa jeden w naszej sypialni (nad wykuszem salonu) a drugi taki pro forma (ja to nazywam "rzygownik") coby było więcej światła bo od południa. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agnieszka1 jak drożej indywid. o 1 tys. zł to się nawet nie zastanawiaj. ja miałam gotowy coś ok. 1,0 tys. zł (niby mi pasował) ale w miarę upływu czasu, nabierania dośw. okazało się że cosik bym pozmieniała i tak za adaptację zapł. 1,5 zł a potem za zmiany w projekcie 1,5 zł i jak bym mogła dalej bym ulepszała bez końca.

 

Mieszkasz na Krzywoustego, a w którym miejscu? kobito ja ostatnie 22 lata (do grudnia ub r) mieszkałam na tej ulicy: okna od frontu na przeciwko przystanku tramwajowego, ale do wszystkiego idzie się przyzwyczaić (trzęsącej podłogi, trzasku drzwi tramw., wrzasków balowiczów z pobliskiego soho). teraz jestem w okresie przejściowym czyli zakotwiczyłam na starym osiedlu domków jednor. więc jest spokojniej. dzięki temu nie będę w szoku gdy wyląduję na swoich włościach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agnieszka i Piotr oraz Roman i G&M - witam w naszym gronie :lol:

 

Teska - dzisiaj mamy słonko - moja wtyczka zadziałała :lol: W niedzielę ma być znowu mroźno a od wtorku znowu odwilż- będę trzymać kciuki za słoneczko

 

Czupurek - serdeczne życzenia!!! :D A jak masz na imnie? :wink:

 

Maksiu - mój kolego - proszę zrób mi to na gotowo, bo nie mam tyle siły obecnie na takie skupienie. Dziękuję z góry! :D

 

Joasia Jasia - jestem za, za, za i podpisuję się czterema łapkami!

 

A w ogóle to fajny piątek dzisiaj :D :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czupurek - to moze bylysmy sasiadkami......

Mieszkam przy Placu Kościuszki - okna od frontu, przystanek 30m.

Trzesace podlogi i meble mialam przez 7lat

3 lat temu wymienilismy okna na plastiki z odpowiednia szyba to troche mniej sie trzesie.

Pamietam jak w nocy jezdzily tramwaje - hamujacy tramwaj przy przystanku - i zgrzyt otwieranych drzwi doprowadzal mnie do szalu.

Ale tak jak mowisz do wszystkiego idzie sie przyzwyczaic, choc zauwazylam ze z roku na rok robie sie coraz bardziej nerwowa jak tylko otworze okna od ulicy :lol:

Pozatym mialam problem jak urodzilam synka - 3 lata temu - maz ciagle na budowie a ja z malym taszczylam sie z tych wstretnych kreconych schodow do jedynego parku w poblizu - zatloczonego dzieciarnia i psami.

 

Wtedy powiedzialam sobie ze drugie dziecko juz nie urodzi sie na Krzywoustego :lol:

Teraz juz wiem ze w Tanowie.

wielki usmiech w Twoja strone

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...