Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Szczecińska


koala1

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 77,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Teska

    8209

  • Didi

    3937

  • bodekku

    3703

  • bryta

    3343

Najaktywniejsi w wątku

Bikosanapisała:

HMB ul. Derdowskiego- obok Shella; dachówka Braasa w listopadzie po 2,12! i 17% zniżki na gąsiory itp. Powodzenia!!
a o co chodzi?jest luty?

 

Grapusek i Bikosa - na mój apel odpowiedział Krzyś z Ulcią i dziś razem się udaliśmy na interwiu w Mierzynie! Więźbę zamawiam u Krzyśka na Weleckiej 2 bo asortyment ma wysokiej klasy,a cenę dał taką samą jak konkurencja z gorszymi wyrobami.Teraz razem obmyślamy atak na dachówkę!!!!Poza tym fajnie było spotkać kolegę z forum i sobie porozmawiać.

 

Ostatnio spostrzegłem,że pojawiło się troszkę nowych budujących i ........

Proponuję kolejne spotkanie GRUPY SZCZECIŃSKIEJ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widze że coraz więcej osób ma ochote się ponownie spotkać, gorzej może być niestety z terminem, albowiem za dwa tygodnie 21 lutego odbędzie się ogólnopolskie spotkanie forumowiczów w Warszawie, z tego co wiem to wybierają się tam cztery osoby z naszej grupy, Teska, S.P, Ivette i ja. A może jeszcze są jacyś chętni na wyjazd? Jeśli tak to śmiało, przyznawać się mi tu zaraz. Tak więc myślę, że spotkanie naszej grupy nie odbędzie się szybciej niż za miesiąc, a to daje połowę marca.

Spragnionym spotkania na osłodę przypominam link:

http://www.dommaksia.prv.pl/index.php?id=imola

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry w niedzielę !

 

wywołany melduje się !

 

mariusz r - ja żyję tylko czasu brak, na keyborda se popztrze i już :D

 

przez ostatnie dni lekko zarżnięty (nie dosłownie) :) byłem,

sorry - obiecuję poprawę od następnego tygodnia

 

didi - czy ci twoi fachowcy od wody itd. to robią to kompleksowo

tzn. projekt, uzgodnienia itd. Jeżeli tak to proszę namiary :D

 

sprawa naprawdę gardłowa

 

pozdrawiam

 

mbodekku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MTT melduje sie w zastepie mielismy z zona jechac do wawy 14 ale moze dalo by sie przelozyc na 21 i zalatwic 2 sprawy naraz ale tego niewiem dzis pozniej sie ustali maks w poniedzialek bede wiedzial to dam znac jak pojdzie dobrze to tez piszemy sie na wyjaz razem na ogolnopolskie..

Ogolnie jak wiekszosc z nas czasu brakuje i marzy mi sie doba 48h he he.

Wogole macie fajnie ze liczycie sobie tydzien do piatku i weekend niepracujecie ja niemam tego luksusu i pracuje caly tydzien :cry: pozdrowienia hey

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...