Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Szczecińska


koala1

Recommended Posts

witam wszystkich cieplutko bo za oknem kurna zima

ja nie chcę tynki mi się robią

nie chcę chwalić ale narazie są pięęęęęęękniste

kończą jutro.

 

jeszcze raz dziękuję wszystkim za życzenia. w sumie świętowałam 3 dni, ale kondycja ok :p

 

dach - dachówkę i wszystko inne brałam z serwis dachu. dostałam od 15 do 21% rabatu w zależności od artykułu. euronit s pdst: 2,13 zł

 

pozdrowionka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 77,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Teska

    8209

  • Didi

    3937

  • bodekku

    3703

  • bryta

    3343

Najaktywniejsi w wątku

Witam Wszystkich..szczególnie nowych forumowiczów.. :D

 

tydzień przerwy a tyle sie tu wydarzyło..oj joj joj..Wszyscy aktywni :D

 

Ja równiez szukam więzby i innych materiałów..

 

mariusz r kiedy zamierzasz kupowac więźbe?? i czy ewentualnie mozna sie dołaczyc do grupowych/hurtowych zakupow?? ile wytargowałes na weleckiej za m3?

 

ja mam oferte za 634,4(brutto) m3...szukam dalej..

jutro spotykam sie z kierownikiem budowy i dostane kompletna :wink: liste sprawunkow :roll:

 

jeszcze tylko kredycik i zacznie sie szał zakupów.. :lol:

 

Joasia Jasia czy ja tez moge dostac namiary na gorali od dachów?? :)

 

Pozdrawiam ..

zimowo...,ale jak słonecznie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maksiu praojcze nieoceniony.

jak zwykle próbowałam i mi nie wyszło

pomóż, plis

chcę w postach na dole żeby wyświetlał się odnośnik (taki na czerwono) do dziennika budowy zamieszczonego na forum. weszłam na profil, postąpiłam zgodnie z instrukcją i jak zwykle mi nie wyszło

pomożesz?

 

jeszcze raz dziękuję wszystkim za życzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich w zimny ale obecnie sloneczny poniedzialek

 

RomanW i Bikosa dzieki za namiary na projektantów. Mam nadzieje ze w tym tygodniu rozpoczniemy uzgodnienia.

 

Co do dachowek uslyszalem takie zdanie od fachowca ktore moze ale nie musi byc argumentem - a mianowicie ze do tej pory tylko Brass przezyl swoja gwarancje (30 lat).

 

Ten sam fachowiec twierdzi ze wiezbe powinno sie budowac ze swiezo przetartego drewna (czyli mokrego) ktore powinno schnac juz w konstrukcji. W innym przypadku podczas schniecia krokwie sie wypacza i poskrecaja sie. Tymczasem murator radzi aby drewno na wiezbe mialo ok 15% wilgotnosci. Czyzby teoria swoje a praktyka swoje? Jakie jest zdanie waszych fachowcow?

 

Marsov1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...