Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Szczecińska


koala1

Recommended Posts

zapomniałam się przywitać - cóż za niedopatrzenie

 

wczoraj uzupełniłam swój dziennik no i wpadłam na pomysł, że go wydrukuję. tak zrobiłam, opatrzyłam stroną tytułową, zadedykowałam mężowi i wręczyłam mu ze słowami: "to na walentynki"

efekt? piorunujący. przeczytał jednym tchem, dostałam pochwał bez liku, moje notowania przekroczyły już ze 200% :p :p

 

dzisiaj odbieram tyneczki aż się boję, bo coś bąkają, że jest więcej niż mówiliśmy wstępnie.

ale co tam miarka wszystko wymierzy.

 

powiedzcie mi czy po gładzi trzeba jeszcze szlifować?

 

pozdrawiam wszystkich serdecznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 77,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Teska

    8209

  • Didi

    3937

  • bodekku

    3703

  • bryta

    3343

Najaktywniejsi w wątku

Witam serdecznie wszystkie ranne ptaszki,

 

wyrazy uznania dla czupurka i bikosy za b. ciekawie zapowiadające się dzienniki. Czyta się je naprawdę z przyjemnością, a jakie pouczające!

Ano rosną nam talenty - nie tylko inwestorskie, ale i literackie!

 

Czupurek: Nie dziwię się, że twojemu mężowi opadła szczęka przy takim zacięciu do pióra.

Wczoraj do lektury namówiłam też swoją drugą połowę, zresztą skądinąd ci chyba znanego Darka C. :wink: (podpowiedź: trop bankowy). Bardzo mu się podobało i serdecznie pozdrawia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czupurek: Nie dziwię się, że twojemu mężowi opadła szczęka przy takim zacięciu do pióra.

Wczoraj do lektury namówiłam też swoją drugą połowę, zresztą skądinąd ci chyba znanego Darka C. :wink: (podpowiedź: trop bankowy). Bardzo mu się podobało i serdecznie pozdrawia.

 

dzięki, tylko mi nie mów że ostatni trop to śląski + 2 maluszków?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to super, jaki ten świat mały. :p

pozdrów mojego naczelnika (skądinąd najlepszego z moich szefów)

a dlaczego budujecie tak daleko?

 

To prawda, że świat jest mały, a Szczecin to już w ogóle wioska z tramwajami :lol: Pozdrowienia oczywiście przekażę.

 

A co do odległości, hmmm, to prawda, że codzienne dojazdy do pracy raczej wykluczone, ale przez łykendy i całe lato (wolne od zajęć na uczelni) można siedzieć. Choć kto wie, może na stare lata, kiedy dzieci wyfruną, to się tam całkiem przeniesiemy. Okolica przepiękna, jest wszystko co trzeba - lasy, jezioro, rzeka i ... święty spokój. Działka też urokliwa i cena nie zwala z nóg. Póki co mamy w miarę wygodne mieszkanie w Szczecinie, w sąsiedztwie Lasu Arkońskiego i perspektywę kilkunastu lat uczęszczania dzieci do placówek różnego szczebla. Zwyciężył pragmatyzm.

 

A Wasz domek to w jakiej miejscowości?

Pozdrawiam serdecznie[/code]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...