Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Szczecińska


koala1

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 77,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Teska

    8209

  • Didi

    3937

  • bodekku

    3703

  • bryta

    3343

Najaktywniejsi w wątku

czupurek: dokładnie.. ledwo zipie... i zeby nie to że mam dziś odebrać wreszcie samochód od mechanika, to juz dawno bym leżął w łóżku się wygrzewał. A jeśli chodzi o obrazek domku.... no to znudził mi się, pozatym większość ma domki, no a ja chce coś innego... a to co gania z lewiej strony to taki dobry duszek który nademna czuwa

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień Dobry Wszystkim :D

 

Maksiu z tym chorobskiem to poważna sprawa..Wszedzie trąbią,ze idzie mega grypa,najgroźniejsza od 25lat...uwazaj.. no i na Małgonie szczególnie...powazna sprawa...

 

ja dzis mam w planie wizytacje okienek w Gryfinie..Ponoć pikne...

 

Pozdrawiam..

Miłego dnia Wszystkim :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niech ktoś pogna zimę na biegun północny. Dzisiaj nie mogłam dostać się do auta. Mojego młodego namówiłam na wejście przez bagażnik i otwarcie drzwi tylnych, coby mamusia mogła się do auta dostać i odpalić. :evil: :evil: :evil:

 

popieram, też musiałam dzisiaj wyrywać drzwi pomagając sobie nogą, żeby się dostać do środka (niestety teraz mam bagażnik oddzielnie), ale pamiętam, że kiedyś również mój młody wchodził w ten sam sposób :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i co tu się dzieje!

Maksiu chory, S.P. dziecko wykorzystuje do włamu do własnego samochodu, Czupurek ma odciski.... :wink:

 

Czupurek - ja wzięłam też Bitermo i mam piec kondesacyjny Buderusa GB12 z zasobnikiem 160 litrów, podłogówka tylko w łazienkach, kuchni i wiatrołapie, reszta grzejniki Purmo. Całość na 17 tys. utargowałam :D

Dostałam za to pochwałę od męża i znajomych.

 

Mariusz - ja brałam okna Fakro od pana Pawła - dostałam 24%, ale zadziałał tu mój urok osobisty - lepiej do negocjacji wyśłij żonkę :wink:

Jak nie masz jeszcze do niego namiaru, to podam ci na priva - przywozi na budowę bez problemu a później płacisz.

 

Moje drzwi mają być podobno dzisiaj. :-?

 

No i nie lecimy do Wawy, tylko będziemy uskuteczniać pogaduchy i śmichy-chichy przez ponad 5 godzin w te i we wte :D :D

 

Fajne słonko dzisiaj - tylko trochu zimno; ale od jutra ocieplenie do poniedziałku a potem znowu przymrozi.....

 

Miłego dnia wszystkim! :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie wszyscy cieplutko :D :D :D

 

Czupurek Wanna jest akrylowa o nazwie Katamaran, wyślę Ci zdjęcie jak ona wygląda od góry.

 

Naprawdę jest taki mróz?? Mam nadzieję, że otworzę drzwi samochodu!

 

Do wszystkich kupujących okna: zapytajcie w firmie Eko-Plast z ul. Poniatowskiego tel: 48 73 999, mi bardzo podpasowały (cenowo też). Oni mają fabrykę w Czepinie pod Gryfinem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zima trzyma! Ale już koniec jak mówi wasza prognoza pogody - w sobotę będzie do +7 st!

U nas szpital dla zwierzyny. Nasze psię zaliczyło operację, ze wszystkimi szykanami (narkoza i miąchanie w mięśniach ). Nie cierpi jednego takiego psa sąsiada - jak mają tylko okazję= to skaczą sobie do gardeł i barwią śnieg na czerwono...

Oj wesoło...

O 900 zł za kanalizę - to ja mówiłam :) - na naszej mapce była namalowana kanaliza - tzw projektowana przez gminę, w związku z tym że gmina wzięła sporo kasy z PHARE na kanalizację wsi i okolic - no to konsekwentnie to wyegzekwowałam. Tak jak pisałam, zapłaciliśmy misiom, którzy podpięli rurkę do domu - 300 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...