Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Szczecińska


koala1

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 77,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Teska

    8209

  • Didi

    3937

  • bodekku

    3703

  • bryta

    3343

Najaktywniejsi w wątku

No i tyle się napisałam a mnie wcięło :evil:

Pozdrawiam wszystkich nowych i "starych". Coraz nas więcej!!

Maksiu, zaraziłeś mnie wirusikiem :-? katar, gardziołek a do tego mały prycha :cry: Trzymam kciuki abyś się nie rozłożył.

Okienka jutro zamawiam w M&S- opvcbustronna okleina, wk1 plus w balkonach wk2 (ruchomyb słupek-asymetrycznie), szyba p2, szprosy, trochęokienek nietypowych (łuki), klamki z kluczykiem itp w sumie 15k. Za takie same drewniane co najmniej 5k drożej- szkoda.

Mariusz- dzięki za info o więźbie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich

 

Niestety musze przyznac ze jestem w ogonie forumowiczow tak pod wzgledem aktywnosci jak i zaawansowania w budowaniu. Aktywnosc mala bo brak kompa w pracy a w domu malo czasu i trudnosci w dostepie do kompa. Tym nie mniej staram sie sledzic dyskusje w ktorej o dziwo, a moze i nie, przwaza plec piekna.

 

Bikosa - widze ze ostro kupujesz materialy. Wnioskuje ze nad gankami zdecydowalas sie jednak na polkoliste okienka. Czy zamawiasz je jako uchylne czy nieotwierane?

 

Co do sprawdzania jakosci tynkow to najlepiej jest przylozyc do powierzchni sciany z roznych stron zaswiecona latarke.

 

Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hello wieczorową porą :)

Obejrzałam okienka w Gryfinie...ładniutkie..Robią jakie sobie kto zazyczy..(kształty,wymiary,kolory) Podobały mi sie...Dałam do wyceny,zobaczymy ile taka przyjemność..

Ładniutkie maja też drzwi..Również dałam do wyceny..no i stopnice..

Ciekawe ile na wycene bede czekac :wink:

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No uwzięło się na mnie- trzeci raz będę pisać :evil: :evil: :evil: (oj byłby czwarty gdybym wcześniej nie skoipowała :-?

Marsov- ja mam takiego malutkiego bąbelka więc wszystko muszę planować i rozkładać w czasie :) Narazie mam dach bez więźby, za to z ocielpeniem i folią, i jutro zamawiam okienka :D Zdecydowałam, że od przodu będę miała okienko nieotwieralny a od tyłu bonie. Zdecydowała tak naparwdę cena- a nie ja. Czy dostałeś na priv o kolumnach??

Pozdrawiam- aha ja oczywiście teź pracuję tyle, że przejściowo przy dziecku :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich piątkowo :p

 

cosik samopoczucie mam do bani. głowa mnie boli i jakoś tak nieciekawie. mam nadzieję, że to nie zapowiedź jakiegoś chorupska :cry:

 

u mnie na budowie bezruch. instal. c.o. nadal się liczy w 2-3 firmach (bitermo się nie odzywa), tynki próbują wyschnąć.

 

jedyne co zrobiłam wczoraj to dokończyłam sprzątanie (ileż wiader tynku, piachu i kurzu zebrałam!)

 

życzę miłego dnia :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzynasteegooo! - wszystko zdarzyć się może... Witam w ten bardzo podejrzany dzień.

Pozwolenie na budowę - 7 dni na przybicie stempelka - musi być. "ONI" muszą byc kryci.

Proponuję zrobić ranking upierdliwości urzędów - ile czekaliście na pozwolenie?

Maksiu - gratulacje z powodu zwrotu 4 kółek. Fajnie? co?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...