Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Szczecińska


koala1

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 77,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Teska

    8209

  • Didi

    3937

  • bodekku

    3703

  • bryta

    3343

Najaktywniejsi w wątku

Czupurek - skąd masz ił - ja wchodzę.... tylko jak daleko? ode mnie... i jak cenowo...

 

joasia sorki ja z tą ziemią to tak dla hecy, chciałam się "pochwalić" jaką mam "superoską" ziemię na działce (woda opadowa prawie nie wsiąka). nie jest na sprzedaż ani oddanie na niej stoi moja chałupka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam...

Co do ziemi - też mam glinę, przy budowie starałam się humus zebrać na osobną kupę a potem rozwieźć po człej działce. Jeżeli masz kasę to na pewno czarnoziem by sią przydał, jak nie to trzeba ja tak ulepszać.

U mnie kaska na wylocie ale za to służacy radą rodzice, którzy już przeszli w swoim czasie walkę z gliną. Będę działać wg. ich zaleceń - tzn. mieszać glinę z nawozem (dostałam cały worek ok. 50 kg) i ew. z resztkami piachu z budowy - coby rozluźnić podłoże.

Resztę będę meldować na wiosnę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:lol:

Mieszka się suuuuper....

No jeszcze małe wykańczanko - fugowanie łazienki i złożenie korpusów szafek kuchennych. Trochę to wszystko trwa bo czasu brakuje.

Po długim myśleniu moja kuchnia będzie w kolorze gruszy średniej w strukturze jesionu - to nazwa płyty którą kazałam sobie pociąć i okleić. Do mnie należy złożenie tego.

Dzwiczki drewniane specjalnie wybarwiane - próbka pojechała do producenta - bo oczywiście podobały mi się najdroższe wzory - taka prosta ramka, bez ozdobników. Tfu... tfu... coby nie zapeszyć :roll: - będą pod koniec lutego.

Do tego zamówiłam jeszcze płyty do szaf w garderobie (będą dwie o szer. 4,50 metra na 2,60 wys.) - całość za płyty to ok. 3 tys.

Prowadnice, konfirmaty, kątowniki i drążki do szaf to ok. 600 zł (bez koła)

 

Za samą kuchnię w meblach RO zaśpiewano mi 13 tys. :evil:

Myśle ze za 60% ceny będę miała też urządzoną garderobę i kredens (oczywiście z najdroższymi bajerami)

Z tym montowaniem szaf to muszę przyznać że fajna zabawa - takie większe klocki lego - z moją połówką siedzieliśmy do północy tak się fajnie to składa.

Pozdrawienia i miłego dnia :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...