Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Szczecińska


koala1

Recommended Posts

witam wszystkich poniedziałkowo.

 

weekend przeszedł walentynkowo.

w sobotę to i nawet wybrałam się z małżonkiem trochę pogibać się w rytm muzyki.

były konkursy. jeden wygraliśmy i mam nowe lusteko + szczotkę do włosów. wychodzi na to, że któreś z nas musi te włosy w końcu zapuścić, bo jak narazie nie ma co czesać :p

 

na budowie tynki schną powoli. ktoś wie ile te tynki będą wysychać?

 

mieli mi założyć klamki w oknach i drzwiach i co? i nic ktoś je podpieprzył z magazynu i muszą ściągnąć nowe :(

 

Didi - ja też chcę namiar na ziemię

 

pozdrowionka dla wszystkich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 77,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Teska

    8209

  • Didi

    3937

  • bodekku

    3703

  • bryta

    3343

Najaktywniejsi w wątku

Witajcie wszyscy.

 

Jak widzę wszyscy dziś bardzo zadowoleni, czego zyczę na cały tydzień :D

 

Teska ja była na "nigdy w życiu", jeśli czytałaś książkę, to film odbiega trochę od książki. Ale ogólnie, miły, przyjemny, do śmiechu!

No i o budowaniu domu

patrzyłam na kolory ścian, kominek, okna.......... no i miłość

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

A mnie od rana wlepili mandat tam, gdzie nie ma strefy! Wkurzyłam się i poleciałam złożyć reklamację i pouczyłam zblazowanego pana od reklamacji, żeby pouczył swoich inspektorów, gdzie w Szczecinie jest strefa płatnego parkowania, bo nie będę codziennie z ranka do niego przylatywała. :evil:

 

Mamata i Tatuj - jedziemy w sobotę IC o 5.40 - ale bilety trzeba zarezerwować wcześniej, bo są miejscówki.

 

A tak w ogóle to miłego dnia, chociaż jak powiedziała moja 4-letnia Julia: jesce bym chętnie została jeden dzień w domu..... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie poweekendowo.

Biedny Jasiu był ze mną na filmie "Nigdy w życiu". Skupiał sie na detalach architektonicznych i obudowie kominka. Oczywiscie film odbiega o rzeczywistości :) wszędzie dyskretne reklamy produktów (viva, nokia, ceramika łazienkowa, kuchenne inoxy, etc.). Na moje pytanie, czy się odobał - odpowiedział- "oczwiście kochanie", na moje drążenie dlaczego mu się nie podobał - zaprzeczył i ponowił - "oczywiście, ze mi się podobał". A uśmiech miał wtedy taki ... zagadkowy jak psychiatra rozmawiający z pacjentem :) Maupa jedna.

Opatrujemy rany psa, gościmy gości, przygotowujemy dzieci do szkoły - i tak minął weekend.

Teraz tylko szykowanko do wyjazdu :) do stolicy

Pozdrawiam

PS. I mam piasek, żwirek (350 zl kamaz), trof i czarnoziem :) Oczywiscie dopiero załatwione - nie zwiezione. I kupę nasionek do ogródka :) La la laaa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mariusz - ja mam Buderusa GB112 - kondensacyjny z zasobnikiem 160 litrów - rozprowadzenie i podłączenia do kal;oryferów i podłogówki już gotowe - reszta na lato, tuż przed wprowadzką - robi firma na sama co u Teski i Joasi - Bitermo.

 

Joasiu - a co to za sławny film? :o Bo ni cholery o nim nie słyszałam :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich!

Wycieczkę na film "Nigdy w życiu" szczerze polecam. Łatwy, lekki i przyjemny z bardzo dobrą obsadą. Super relaks po całotygodniowych trudach budowania.

Czy możecie zdradzić co to za wyjazd do Warszawy? Zaintrygował mnie. Czyżby teraz spotkania grupy szczecińskiej odbywały się w stolicy? :D

Pozdrawiam wszystkich i życzę miłego tygodnia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witajcie....

 

 

Ivette - to nie wiesz cio to za filmik??????? hihih Jasiu pewnie sie usmiechnie, ale ksiazka naprawde jest ok...wiec chce isc na ten film...ale słyszałam ze kiepsko z biletami...

 

 

SP to mnie juz dopadło teraz na amen...byłam w aptece ...wyszłam z paką leków...nio moze sie wykuruje....do tej wawy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czupurek

 

 

bitermo....piec kondensacyjny vitodens 222 z wbudowanym zasobnikiem ( taka stojąca lodóweczka) pogodówka,plus komin systemowy

14 grzejników ( wielkich) w tym 2 drabinki

podłaczenie skrzynki gazowej , przekopanie do budynku

podłączenie i wymiana rury z woda - w całosci wyprowadzili do domu

wykonanie ( poprawki) kanalizy, wody

hmm dodotkowo niklowane zawory na grzejniki viessmanna

 

zapłaciłam 19 tys :lol: tzn chciałby tyle dostac :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...