Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Szczecińska


koala1

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 77,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Teska

    8209

  • Didi

    3937

  • bodekku

    3703

  • bryta

    3343

Najaktywniejsi w wątku

Czołem czołem jestem już jestem-jak tak dalej pójdzie to zacznę zawodowo biegać na przełaj-zaganiany jestem cho cho!!

 

Didi-systemy kom. ul.Świerczewskiego HMB -p.Maciej powiedz ,że od Mariusza z Realbudu? i rozmawiaj sam na sam( od razu nie atakuj o rabat)Kalkulację prześlę wieczorkiem.

 

Czapurek-jeśli idzie o kotłownię to już prawie jestem dogadany w Bimsie na ul.Cukrowej cena ok 30 tyś. szczegóły podam wkrótce!!

Aranżację wnetrz wykonuje mi Agnieszka Szczygielska tel.605 538187-dobra cena i dobra oferta-pomogła mi zwłaszcza z wentylacją!!

 

Teska - ja po grypce jeszcze z tydzień kaszlałem więc uważaj na płucka i wcinaj owoce i miodzik i czosnek i naleweczki i.....kuruj się :wink:

 

A możesz mi powiedzieć jakie masz okna,gdzie kupiłaś i ile dostałaś rabatu?? A może inni też się podzielą !

Dzięki za odpowiedz co do kotłown, ceny tez dają do myślenia! :(

 

Faktycznie takowe info już wcześniej zapewne podawaliście ale są one porozrzucane po stronach,a jak większość poda info na jednej stronie to nowym forumowiczom wystarczy,że damy odnośnik do strony(N).np.

zestawienia kotłowni są na stronach 78 i 79 i nie trzeba będzie się pwtarzać-senkiuju mariuszsan

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może gdzieś jakieś zdjęcia dzielnej inwestorki na tle inwestycji??

(wiem, że ten pomarańcz to Ty, ale może coś bliższego?)

pozdrawiam

 

maksiu mówisz i masz.

przyciełam, wkleiłam i oto ja we własnej osobie. wprawdzie nie na budowie, ale też w przyjemnym miejscu - lato 2003 Praga knajpa U Fleku (byłam na szkoleniu przecień widać - ten z boku to nie rodzina tylko jeden z kursantów)

 

http://foto.onet.pl/upload/35/72/_215531_n.jpg

 

:lol: :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czapurek -(sorki) jeśli pozwolisz tak pozostawię, a za okulistę dzięki i tak już daltonista jestem! :wink:

 

Wolę jednak troszkę zestawień o okienkach????

 

Dziś jedzie więźba dachowa od Krzyśka zobaczymy co i jak ???

 

Włąśnie się dowiedziałem,że mój kolega sprzedaje bramy garażowe więc szukam jak zwykle partnera do zakupów coby koszta obniżyć!!! moja ma wymiar 460/280.i kolor też fajowy??

 

Pozdrawiam - oślepły miriusz - od słoneczka ......... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czupurek - gratulejszyn Bywalca no i wklejonych zdjęć

 

Mariusz - ja ma drewniane od Urzędowskiego - dopasowaliśmy się do ich wymiarów standardowych i wyszło nam za 9 okien i dwoje drzwi balkonowych - jedne dwuskrzydłowe 150 cm i drugie jednoskrzydłowe 100 cm - 10.300,-zł. + montaż 800 ileś. Dali nam coś 500,-zł rabatu i do tego 3 nawiewniki gratis. Oni dają rabat kwotowy od danej kwoty. Są naprawdę śliczne - kolor M2 taki rudoczerwonopomarańczowy.

 

Dzisiaj zakupiłam kafelki do kotłowni - włoskie :D Wyprzedaż reszty - utargowałam po 19,36 zł. za m2 - piękne soczyste brzoskwiniowo-pomarańczowe matowe. Jednocześnie dobrałam do tego piękną podłogę z Opoczna za 22,-zł. za m2. Tę samą podłogę wzięłam do wiatrołapu i kuchni, bo ty było to olśnienie, na które czekałam w tej kwestii. Ale jestem z siebie zadowolona! :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzien Dobry Wszystkim :D

 

Widze,ze u wszystkich praca wre..Okna,kafelki,więźba...Ale fajnie..Słoneczko swieci ..energia jest...

A u mnie przestój...Czekamy na kredycik..

Mam w związku z tym bardzo niedyskretne pytanie..Czy ktos wie cos na temat "Krajowej Listy dłuzników" :-? Przyznaję,ze zebrało mi sie parę mandacików za brak biletu postojowego..i słyszałam,ze za takie przewinienia wpisuja na takowa liste..No i kredyciku nie dadza :oops:

Pozdrawiam...

(kryminalistka :oops: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki Czupurku za słowa otuchy..ale czy mozna to gdzies sprawdzic?? Bo wolałabym wiedziec wczesniej czy tam figuruje..niz ma mi to pani w banku oznajmic :oops:

 

a z tymi mandacikami to tak nie różowo.. nie znasz dnia ani godziny..mam kilka z takich ulic na ktorych nigdy nie parkowałam.. ale przeciez władza wie lepiej.. :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...