Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Szczecińska


koala1

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 77,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Teska

    8209

  • Didi

    3937

  • bodekku

    3703

  • bryta

    3343

Najaktywniejsi w wątku

Lalka

 

ten rejest centralny to sie ne bój...najgorsze sa takie cichce bankowe...mnie jedna menda :lol: wpisała jak miałam konto debet 15 ł...tak 15 zł... :o i babka w banku ze cos tam .wyjasniono za co...wiec kobieta z która sie kłóciłam zrobiła to typowo złosliwie......fakt wzieto i wykreslono mi te 15 zł...jak postraszylam ze pojde po kredyt do innego banku...

 

zastanów sie lepiej w jakim i czy miałas kiedys jakis debecik przekroczony...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teska bo z tymi urzedniczkami to juz tak jest....

Przepraszam forumowiczki-urzedniczki.. :D

Ja jak mam isc do banku,czy do urzedu jakiegos to mnie trzęsie..bo pewnie znajdzie sie jakas ,ktora popsuje humorek na caly dzien.. :evil:

z debecikiem uwazam...nie korzystam zbyt czesto..

A na to przeziębienie to okład z kochajacego,męskiego ciała polecam :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś słabo działacie z tymi okienkami forumowicze,słabo :evil:

 

Ivette-pięknie dziękuję :wink:

Bikosa-coś to info na priva nie przeszło??

a jeśli idzie o info w muratorze to zbyteczne bo co mi po tym jak Felek z Wrocławia zachwala okna np.f-my Profil z super rabatem jak ja ani tego nie zobaczę ni napewno kupię, a od Was info i rada to skarb.

 

A co do kotłowni to prszoszę:piec BROTJE(wszystke dodatk) jednob.23kw+zasobnik150l.,2-obiegi grzewcze sterowane procesorem,czujnik ciągu kominowego,3-pompy(obieg.i cyrk.),mieszacz+cała aparatura+test i odbiór.25 grzejników w tym g.sanitarne+osprzęt na zamówienie(cena ojojoj),miedz,komletna inst. wodna,kanaliza......i coś jeszcze.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teska-dobre,tanie,szare(okleina bądz domieszka color-plastik) a część drewno mahoń.Dlatego taka odp. bo cały czas szukam,a okienek mam sporo i sprzedawcy coś nie są skłonni do negcjacji,dlatego już fabryczkę w Nowogardzie molestuję)Jeszcze się waham co do firmy i profilu.

I materiał okien stanowi dla mnie cięzki orzech....PCV,drewno,alu...

Bo w wycenach jedna firma X dała drewno taniej niz firma Y z PCV ??:oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...