Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Szczecińska


koala1

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 77,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Teska

    8209

  • Didi

    3937

  • bodekku

    3703

  • bryta

    3343

Najaktywniejsi w wątku

Didi - cierpliwości z tymi kominami bo troszkę zaganianym żem.

 

Czapurek - no pikne kasztanki pikne,yyyyyyyyyyyy pączusie!! :wink:

answer na priva.

Iwona g-chruściki poproszę Stolicą przesłać for me - mniami!

 

Dopiszcie do czarnej listy wykonawców:Henryk Sala from Gongolewo-oszust.

 

Lalka-mam kogoś do poddasza z serii religijni(no alcohol,cigarete,wrong words only job)tzn.pracuą,pracuą i jeszcze raz pracują!!Jak chcesz??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj widze zebrało sie na krytykę wspaniałych Bobów budowniczych.

 

Ja do czarnej listy dodam pana W., z Pyrzyc, za kompletny dach chciał 35 ale po tym co wyrabiał wcześniej to dzięki.

Wybralismy gościa za 50 ale polecanego przez kierownika którym jest nasz znajomy. Dach to przecież fundament :lol: :lol: :lol:

 

No to pączki z rączki do rączki i do buzi

Cześć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć witam wszystkich i pozdrawiam. Kilka tygodni tu nie zagladałem ale moze teraz uda mi sie nadrobić. Chociaz narazie z mojego budowania nici bo warunkow nie otrzymalem i nie otrzymam poki sasiad nie postawi pierwszej krokwii na dachu a narazie to on nie ma nawet pozwolenia ale warunki chociaz dostal bo naprzeciwko jego domu ktos sie juz postawil. Jakos sie pocieszam ze jak uzbroje sie w cierpliwosc to potem będę mial wiekszy zapał przy budowie. W sobote będę wizytował targi w Łodzi to po powrocie moze cos ciekawego napiszę.

 

DiDi miło poznać przyszłe sasiedztwo bo twoj dom znajduje sie blisko miejsca gdzie mi nie wolno się budować. Ale ten kraj jest zakrecony ale chyba dla tego jest tu tak sympatycznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witajcie

 

 

hmm ja tez kiedys szukałam działki w Pucicach i w Załomiu...

 

 

Ivette -

 

strasznie choram jestem :cry: o której ten intercity jest w Dabiu??? nio i prosze jedynego mezczyzne który jedzie z nami zeby na dworcu w dabiu pomógł otworzyc mi te straszne drzwi w pociagu...bo moge nie dac rady :( hmm wczołgam sie jakos do pociągu....nio chyba ze nie wyczołgam sie z łózka :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no a teraz się przywitam piątkowo. :p

jutro łikendzik super sprawa, więc idę sobie na szanty do tawerny, bo na budowie nie ma co robić.

 

casting na wykonawców c.o. dobiega końca, na początku przyszłego tygodnia pewnie podejmę decyzję.

śledziłam wasze zestawienia i ze smutkiem stwierdzam, że u mnie cena niestety oscyluje w okolicach 23k, a jak wychodzi taniej to, potem się okazuje że czegoś nie doliczyli :evil:

ta cena to pewnie przez te rury do cwu, które zamieniłam z miedzianych na złote, bo przecież powierzchnia nie jest duża. a no i krany też zamówiłam ze złota, a co jak szaleć to szaleć. :o

 

idę ćwiczyć dn wklejania zdjęć, co by pokazać światu tynki i okienka.

 

pozdrawiam gorąco

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czupurek - normalnie to musi tyle kosztować.

 

Najwięcej zaoszczędzić mozna na robociźnie - to ca 40% całkowitych kosztów. Tyle, że to oznacza, że trzeba się za to wziąć samemu - a przecież nie kazdy lubi majsterkować.

 

Na reszcie (materiały) możesz zbić jakieś góra kila setek. Dalsze oszczędności oznaczają użycie gorszych materiałów albo rezygnacja z pewnych rozwiązań (bez cyrkulacji, bez podłogówki, bez programatora, mniejszy zasobnik, tańszy kocioł, gorsze rury, etc...)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...