Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Szczecińska


koala1

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 77,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Teska

    8209

  • Didi

    3937

  • bodekku

    3703

  • bryta

    3343

Najaktywniejsi w wątku

Józia S - to tylko ścianka widok od holu, łazienkę mam w kształcie L i będzie wanna narożna. chociaż ostatnio był pomysł, żeby w świetle luksferków zamontować kabinkę - co to byłyby za widoki dla innych :lol:

 

w kwestii zlewu - na stronach wnętrza było sporo na ten temat. Minusy - otwieralność okna i jego ewentualna czystość. Mąż z początku bardzo chciał zlew w oknie, ale po naradach odpuściliśmy, nie będę lizać co chwila okna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Weźcie jakiś aparat i zróbcie mnóstwo zdjęć!!

Teska- to jakiś zjadliwy wirus :evil:

Didi- gratulacje- wiem,że spóźnione ale coś ostatnio rzadko mogę.

Józia- z oknem wszystko zależy od techniki mycia- Joasia nie narzeka a u moich rodziców mimo zmywarki szyba jets dramatyczna! Nie wiem, czy tak nieuważnie myją, czy ciśnienie wody i pryska ale porażka. Ja u siebie mam blat do przygotowywania pod okienkiem- teżmiło popatrzeć :lol:

Mariusz r- odwiedziłam 10firm z okienkami, od 2 nie dostałam wyceny (Meranti v. Majewscy i Framex). Pvc wyszły mi jataniej w M&S. Jeśli chodzi o drewienko to najtaniej miał Partner z Danowa (węglobud)ale oni nie mają aprobaty na meranti tylko na iglaki. Taka aprobatę ma tylko Adpol (Partners w pasażu A_Z) lub chyba M&S. Pozostali robią okienka bez. Nie wiem czy ma to lraktyczne znaczenie ale... Jak jakieś jeszcze pytanka to na priv :)

Buziaczki dla wszystkich- my już prawie zdrowi. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu Ivette - melduję posłusznie, że się odnalazłam - byłam u fryzjera.....

A co - trzeba jakoś w tej Wawie rezprezentować Szczecin, nie? :wink:

 

Didi - gratulejszyn chłopie! :D

 

Trzymajcie za nas kciuki w Wawie - wstawamy o 5.00, coby na pociąg o 5.40 zdążyć.... Ale co się nagadamy, to nasze! :D :D

 

Miłego weekendu i do poniedziałku!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ivonesca szpiegu :lol:

 

 

nie martw sie , ja tez do fryzjera to nie poszłam...wiec bedzienmy najwyzej we dwie...co nie zdazyły...a ja jueszcze jestem pociagająca z noskiem jak arbuz... :-? to sobie omyslałam jejku to po co do fryzjera :lol: :lol: cos rano wymodze na głowie....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...