Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Szczecińska


koala1

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 77,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Teska

    8209

  • Didi

    3937

  • bodekku

    3703

  • bryta

    3343

Najaktywniejsi w wątku

Gość Gosc123
ja piszę tylko z domu w pracy nie mam możliwości ucze wf-u :evil:

 

eee, co tam nie można... :wink: jakieś dwa komputerki z pracowni informatycznej, gra ze skokami, piłką nożną czy innym sportem i załatwione. Chętnych nie zabraknie, a na drugim stanowisku można poklepać do forum ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Gosc123

No, następny etapik już za mną... skrzynka budowlana odłączona. Niech żyje nowa skrzyneczka na(d)tynkowa! :lol: Ale się naciąłem, bo rozdzielnię mam w garażu - poradzono mi, żeby była tzw. szczelna... a to niestety podniosło koszt. :-?

 

Ktoś tu pisał, że czeka na bank... :evil: oj, to sobie poczeka... im się nie spieszy, zwlekają ile mogą... trzeba poganiać, dzwonić, dopytywać... zajść za skórę, aż będą mieli dość. Standardowe terminy banku nie skutkują... mnie teraz obiecano decyzję "do dwóch tygodni". Czas minął, a z tonu rozmowy wywnioskowałem, że panie są jeszcze daleko w polu... dobrze, że moje jest już nieco zabudowane :wink:

 

Bikosa, podziwiam za wnikliwość. Do głowy mi nie przyszło pytać o atesty do drewnianych okien :oops: Cieszę się, że już wybrałaś okna! :D

 

Jak tak pobyłem u siebie przy dzisiejszej pogodzie, to od razu sobie zdałem sprawę, że trzeba się już brać za teren wokół domu... piasek zawiewa jak na pustyni :cry: trzeba się ratować jakąś trawką, ablo co...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bikosa, w niedzielne przedpołudnie poznałam moich (naszych) przyszłych sąsiadów. Na razie wirtualnie, ale mam nadzieję że wkrótce na żywo. Z domkiem z zielonym dachem graniczymy przez płot od wschodu, z Tobą - o ile Twoja działka to ta z dużym kamieniem- przez płot. My róg Granicznej-Kasztanowej. Bardzo się cieszę, że bratnia dusza będzie tuż. obok. Słyszałąm, że tam u nas trochę jest kanał z wodą. Czy to prawda ? Jak z warunkami. Może przyjdzie nam studnię kopać. Pozdrawiam zakręconą grupę szczecińską.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry wieczór,

Co słychać w Warszawie?

Teska

z twojego tonu wnioskuję, że wyzdrowiałaś i rozerwałaś się na balu w stolicy. Uważaj na siebie i nie choruj.

Iwona G

gratuluję 200 postu, ale jak widzisz gonię cię.

 

Wczoraj byłam z mężem w świecie korka w Szczecinie i kładziemy na poddasze - już postanowione. Raczej panele, nie płytki.

 

Teska, jak było? Raczej konferencja naukowa, czy spotkanie towarzyskie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...