Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Szczecińska


koala1

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 77,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Teska

    8209

  • Didi

    3937

  • bodekku

    3703

  • bryta

    3343

Najaktywniejsi w wątku

Pozdrawiam całą grupę szczecińską, której od dawna kibicuję. Sam buduję w Mierzynie i dzięki forum uniknąłem wielu błędów. Ta "grupa wsparcia" to wspaniała sprawa.

A teraz do rzeczy :wink:

Stoję przed problemem wyboru pieca gazowego jednofunkcyjnego z zasobnikiem najchętniej Wiessmann lub Buderus. Macie jakieś info nt. ewentualnych upustów, jakieś alternatywne firmy ?

Uwolnijcie swe myśli od problemów budowlanych w "śledzika"

Dobrej zabawy, następna impreza już we własnym domu !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drodzy podróżnicy- widzę, że Wasz wyjazd już zaowocował odwiedzinami na naszym forum :D Pozdrawiam wszystkich odwiedzających :lol:

Martwist- to Ty taki tajniak jesteś?? Aha- gdzie dokładnie mamy się stawic na tym śledziku? :wink: Ja jescze jestem na za wczesnym etapie (-1) aby coś Ci doradzić ale na pewno ktoś pomoże!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich a zwlaszcza odpoczywajacych warszawiakow.

 

Bikosa - czy aprobata na okna jest niezbedna? niby kto mialby ja sprawdzac?

Co do okien z Danowa to wiem ze w czasach gdy wymienialem u siebie stolarke to firma ta bardzo duzo produkowala na eksport i tak jest chyba do dzisiaj. U mnie ich okna (mahoniowe koloru palisander a dla mnie ciemny braz) sa zamontowane juz chyba 7 lat i generalnie zadnych uwag i jezeli sprawdzilas ze sa najtansze to nie ma co sie ogladac na aprobaty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam, witam wszystkich poniedziałkowo, już jestem z powrotem w pracusi, więc troszku postkukam. :p

 

opowiadajcie, jak było w Warszawce?

 

Witam nowych forumowiczów.

Martwist - też walczę z tematem co. i to dość mocno. mino upływu czasu nic jeszcze nie wybrałam, a konkluzja jest jedna - wszyscy ściemniają jak mogą, a ceny proponują wyśrubowane, albo czegoś nie ujmują w kosztorysach. istny horror :evil:

 

miłego dnia życzę wszystkim :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z c.o. i c.w.u.nie skończyłam walki. w sobotę spotkałam się z firmą. siły były wyrównane 2 na 2.

po 2 godz. rozmów byłam wściekła, że biorą mnie za idiotkę. ja im pytanie np. o markę pieca, a oni, że tajemnica handlowa i powiedzą jak podpiszę umowę (sic!).

my o podłogówce, a oni że w Danii się nie stosuje, że deski się nie nadają (a kto im kurka mówił, że będą deski?!)

cena: robota + cały osprzęt w tym piec francuski (pewnie divall) 23k, a za przyłącza (granica-dom) 15k. (ha, ha, ha)

niepotrzebnie nerwy sobie zszarpałam, bo zamiast napaść na nich, w drodze powrotnej kłóciłam się z mężem :evil:

 

stanęło na tym, że wiem, że nic nie wiem. zaczynam od początku. sama sobie wyszukam pieca i tych wszystkich innych bajerów, a hydraulika zatrudnię osobno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry,

jak już wczoraj wspomniałam, byłam w Świecie Korka a naprzeciwko jest jakiś skład budowlany (nie pamiętam nazwy). Poraziło mnie, że wszystko było z 7% VATem . Nawet żyrandole i kinkiety.

Czy to przypadkiem nie podpucha na niezorientowanych, żeby zwiększyć obroty?

A tak na marginesie, co robić przy dopiero co rozpoczętej budowie, żeby uniknąć zwiększenia kosztów związanych z VATem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...