Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Szczecińska


koala1

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 77,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Teska

    8209

  • Didi

    3937

  • bodekku

    3703

  • bryta

    3343

Najaktywniejsi w wątku

Witam Wszystkich.... :D

Zdjecia Joasi z W-wy super..tylko cos czuc malizną... Gdzie fotki z innych aparacików??

Mariusz poprosze o namiar grupy od poddaszy..Casting trwa..

 

Widzę,ze banki powszechnie znane sa ze swojej niesolidnosci...Zaczynam sie powaznie martwic,skoro inni forumowicze tez maja z nimi problem..pozostaje trzymac reke na pulsie..

 

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Joasia

cały czas się zastanawiam jaka forma obowiązywała na spotkaniu forumowiczów?

Bez problemów i wszyscy sobie TYkaliście?

Tak myślę, że jak na forum jesteśmy po imieniu to w życiu tym bardziej?

Obiecałam skontaktować się z kimś z forum telefonicznie i brak zdecydowania co do formy narazie mi to uniemożliwia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

dzięki maksiu za zdjątka, :) mam jedno pytanko czy umożliwisz ściągnięcie ich hurtem z netu ? Taki pojedyncze ściąganie jest zdeczko pracochłonne :)

 

he he zerknijcie na spodenki kgadziny (foto 050) czyżby bidak nie zdążył do toalety ? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie w słoneczny poniedziałek,

parę dni mnie nie było, a widzę, że działo się, oj działo!

 

Zdjęcia z W-wy nie pozostawiają wątpliwości, że spotkanie się udało. Szkoda, żeśmy nie wszyscy byli i ten miód i wino (piwo??) pili.

Maksiu, dołączam się do prośby o komentarzyk do zdjęć :D .

 

Zbieram siły przed wiosną i zbrojeniem działki. Na razie szanowny małżonek jeździ w weekendy i kopie po kawałku odgrażając się, że będzie niebawem siał marchewkę i pietruszkę. Poznaliśmy następnych sąsiadów - miłe starsze małżeństwo, mające wnuki w wieku naszych dzieciaków.

Pozdrawiam serdecznie :D :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich porankiem :wink: także tzw. element napływowy!!

Strasznie Wam zazdroszczę -jak zwykle- spotkania integracyjnego w szerokim gronie sekty wyznawców muratora. Zdjecia super udane- proszę o podpisy ?( w wolnej chwili). MTT- no kto by pomyślał- jakiego ja będę miała sąsiada :-? kiełbasę? tak przy ludziach :wink: hihi

Marsov- ciesze się, że okienka tak dobrze się sprawują. No gólnie aprobata daje jakąś (bo na 100% to nigdy) gwarancję jakości. Ale na pewno są dobre okienka i bez. Czego Tobie i innym życzę :D

A za okienkiem właśnie zaprzyjaźniony dzięcioł podjada zaoprzyjaźnionym sikorkom słoninkę (leniuch jeden).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...