Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Szczecińska


koala1

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 77,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Teska

    8209

  • Didi

    3937

  • bodekku

    3703

  • bryta

    3343

Najaktywniejsi w wątku

Witam wszystkich forumowiczów.

 

Idzie wiosna więc mam wrażenie że uczestników będzie więcej - tych jeszcze zielonych z pełnymi głowami i pełnych energii :) - wobec tego postanowiłem podzielić się swoimi doświadczeniami nt wykonawców i dostawców( tych solidnych i godnych polecenia).

 

Grupa 1 Wykonawcy i producenci:

 

1. Góral Piotr z Kasiny Wielkiej - stan surowy - gorąco polecam (dokładny , uczciwy , nie bierze zaliczek) cena od 36000 tel 502907191

 

2. Jerzy - posadzki ( dokładnie ,szybko ) cena 10 / m2 tel.603898452

 

3. Zbyszek - tynki gips ( dokładnie i tanio ) 17 m z materialem tel 505139147

 

4. Kominkarze - ( tanio i solidnie ) tel 606517365

 

5. Elit Maryla - okna drewniane i dzrzwi ( tanio i solidnie - UWAGA nie dajcie sobie polecić hydraulika który się pod nich podłącza ) tel 604076944

 

6. Rundum Meir - bramy garazowe ( solidnie) - firma wykazala się bardzo duzym taktem gdy monter zwiał z pieniędzmi :(

 

7. Proxal - Swietliki , przeszklenia Ryaners ( solidnie ) tel 605082140

 

8. Maciej Wańkowski - architekt ( tanio i solidnie ) tel 601 171 816

 

9. Geodeci Planimetr tel 606578760

 

Reszty nie chce pamiętać

 

Grupa 2 Dostawcy materiałów

 

1. Styl dach ( pod trasą zamkową na Gdańskiej ) (tanio i solidnie) dachy

 

2 .Skład Drewna Mierzyn tel 602433302 dachy

 

3. Mirek Wołczkowo bloczki i cegly 607050298

 

4 Euroklinkier ( duży wybór tylko troche drogo, b.solidnie )

 

Mam nadzieje ze pomoglem nieco Poszukiwaczom.

 

Pozdrawiam

 

Sebastian

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maggie- jeśli chodzi o żaluzje- myślałam o tych zespolonych z oknami drewnianymi, potem się okazało, że popierwsze to okna będą pvc, po drugie- mam za wąski odstep między oknami, po trzecie kasa. Myślę, że powinnaś zapytać Ivonesce- on ma zrobione.

Joasia- to chyba nie jest śledź??

Też pozdrawiam tych z Dobrej! A także miejscowych i zamijescowych :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czołem Wszystkim , troszkę pauzy i proszę co tu się wyprawia?

Witam nowych , starych budowlańców pozdrawiam i do dzieła :wink: :

 

Sebastian-co do twych pomocnych zapewne rad to bym POLEMIZOWAŁ.

Część informacji jest błędna,a osoby które rekomendujesz są delikatnie ujmójąc mało wiarygodne co do jakości usługi :( A z informacji wnioskuję,że się budowałeś lub -jesz w okolicy DobrejSzcz. Sorki

 

Czapurek i reszta-(Kotłownia & reszta)-piec Brotje )jedenbieg)23kw+zasobnik 150l.modół i sterowanie elektron.2 -obiegow.,2naczynia przeponowe,3-pompy(ładująca zasobn.,2xp.obiegowa Co., i inne dodatki-około 10500zł.brutto.Pozostałe-kanaliza,woda,co,sanit.,went.-20 tyś.ok.Bims na ul.Cukrowej.

 

Roman W- inspektor- super pedancik-Sikorski Marek-4235436-polecam!

 

G M-okna - zostały mi 2 firmy do wyboru-Eko-Plast ul.Poniatowskiego lub Profil 1 Pniewo-przedstawiciel Mariusz Socha Szcz-n4261152.Z moimi oknami to jest fantazyja,przeplata się alu z szarym PCV ,nawietrzakami sanit. i jeszcze więcej...

 

Lalka-poddasze-Mariusz Magierski-602-799207.

 

...ja tam wolę szpagettozę miast śledzia,a pizzę jadam prawie zawsze w NYPizza na pl.Zgody ...miłego biesiadowania.

 

A i pozdrawiam Ulcię i Krzysia-razem robimy zakupy-Krzyś ja też na jutro mam wycenę bramy garażowej. :wink:

[/img]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, tak wszyscy balują. No i dobrze, bo do końca karnawału zostały niespełna dwie godziny.

Joasiu Jasia- czuję sie trochę jak szpieg, bo więcej czytam niz udzielam się na forum :oops: Ale to etap przedbudowlany. Jeszcze się uaktywnię. No i jeszcze jestem zdrajcą no bo jednak nie Akacja :oops: Dość biczowania. Pozdrowionka i smacznego sumośledzia :lol:

 

Bikosa, pozdrowionka.

Dla wszystkich forumowiczów ze Szczecina i spoza :D :D :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich, a szczególnie serdecznie nowych forumowiczów: Przemka z Marzeną, Wociek'a i Sebastiana! :D

 

Jaoasia Jasia!

Ale szczuuuuuu............uuuuupak!!! Piękna bestia! Aż ślinka leci!

Kupiony, czy złowiony? (trochę wędkuję) :D

 

Sebastian111!

Dzięki za info! Dobra, krótka informacja.

 

Mariusz R!

Dziękuję za namiary na inspektora. Takiego potrzebuję: złego :evil: i wiecznie niezadowolonego z "fachowców". Ile i jak "bierze" (za wizytę, czy "ogółem" tj. za etapy lub całość?

Może coś bliżej nt. rad Sebastiana 111. Polemika to jest to! Skorzystamy wszyscy.

Info o bramach garażowych mile widziane!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...