Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Szczecińska


koala1

Recommended Posts

Linka! :D

 

Te sokoły to "coś", co też chciałbym mieć. Mam działkę blisko lasu (a nawet z własnym lasem), więc może kiedyś?

 

Jeśli możesz, podziel się informacjami dot. wykonawców i dostawców w "naszych" okolicach. Przede mną dobór ekip i materiałów, a jak sądzę u Ciebie już prawie gotowy domek. Nawiasem mówiąc, ładny projekt ta Idalia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 77,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Teska

    8209

  • Didi

    3937

  • bodekku

    3703

  • bryta

    3343

Najaktywniejsi w wątku

Gość Gosc123

Czy Wy mnie chcecie zdenerwować? :lol:

 

...to ja dorzucam jeszcze zające i szczekające lisy oraz niezindentyfikowanego do dzisiaj węża i unikalne ptaszki - nawet pisali o tym niedawno w Kurierze...

 

...oprócz tego przelatywały ostatnio jakieś dwa gęgadła z długimi szyjami, co jak machają szkrzydłami to świszczą...

 

Wiosna jak nic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich. ale nagadaliście wczoraj. zostawić was tylko na chwilę to, potem pół godziny czytania. :p

 

ivette - zgłaszam akces marcowej biesiady - 2 czupurki.

 

jeden z panów hurtowników sugeruje żeby wziąść piec 2F Divalla, ponoć będzie ok. jednak nie mam przekonania.

a co wy na to? pchać się w 2F czy standardowo 1f + zasobnik?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mariuszu R - polecałem te osoby ze swojej perspektywy i swojego doświadczenia, takie moje zdanie i prawo do własnych poglądów. Co się tyczy polemiki to bardzo chętnie dowiem się czegoś nowego o wymienionych wykonawcach.Jeszcze jedno - znam dobrze Mariusza Magierskiego i także uważam że jest to człowiek godny polecenia - przede wszystkim uczciwy.Zastanawia mnie tak nieprzypadkowy dobór osób przez Ciebie polecanych.

 

Pozdrawiam :)

 

Sebastian

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam zimowym rankiem!

 

Teska - no chyba cosik zgrzeszyłam, ale bocianki juz do nas lecą.....

S.P. - posypię główkę i będzie OK

Ivonesca - mnie też się to zdjęcie podoba :D

 

Spotkanie 12 marca - do dzisiaj zgłosili się:

Didi - 2 osoby

MamaTa i Tatuj - 2 osoby

Grapusek - 2 osoby

Ulcia i Krzyś - 2 osoby

Czupurek - 2 osoby

bodekku - 2 osoby

S.P. - 2 osoby

 

Miłego dnia wszystkim! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...