Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Szczecińska


koala1

Recommended Posts

Stasiek, niezły wykład.

Maggi- zgadzam się z Tobą co do działki- moi znajomi we Włoszech dojeżdżali 60km i też się cieszyli. Ale swoją drogą myślę, może akurat ten kierunek przy pracy w Szczecinie nie jest najszczęśliwszy. Niby już nowy most a niedawno był wypadek i znów utkwiłam w korku (mieszkam na prawym). My wybraliśmy Dobrą mimo, że bez czerwonego busa ale po pierwsze chcieliśmy "trochę wiochy", po drugie jest b. dużo połączeń pks (więcej niż mam teraz na godzine!), po trzecie, liczę, że jest tyle nowych domów, że zawiąże się jakaś wspólnota na dowożenie dzieci :lol:

Tak więc Gosiunia, przemyśl to jeszcze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 77,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Teska

    8209

  • Didi

    3937

  • bodekku

    3703

  • bryta

    3343

Najaktywniejsi w wątku

Gość Gosc123

Maggie, :lol:

 

---

Znacie?

ponoć autentyk ;)

 

Miejsce akcji: Opole

 

Czterech kumpli postanowilo sie zabawic, wiec spalili troche trawki i postanowili pojezdzic maluchem po miescie. Jezdza tak po tym miescie, w koncu wpadli na rondo i kreca sie na nim w kolko zeby faza byla lepsza. No, ale troche sie to im znudzilo wiec dla odmiany zaczeli jezdzic po tym rondzie do tylu. W pewnym momencie lup, walneli w drugi samochod.

Przerazeni siedza dalej w samochodzie i nie wychodza. Zaraz zjawila sie policja.

Chlopaki dalej siedza w tym aucie i nie wychodza, w koncu podchodzi do nich policjant i mówi:

"Spokojnie chlopaki, nie bójcie sie, koles ma 2 promile i jeszcze mówi, ze jechaliscie do tylu."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam cieplutko brać forumową :p

 

przyznam się bez bicia to przeze mnie ta zima :(

mojego majstra nie było na budowie 2 tyg. - była wiosna

a wczoraj.... przyjechał do roboty i.... przyciągnął ze swojej pipidówy zimę

dzisiaj dostanie nakaz wyjazdu

 

pozdrawiam w czwarteczek, a w piąteczek i poniedziałeczek mam urlopik bom się zmęczyła :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Wam,

 

Ależ się ta nasza grupa rozpisała.

Fajnie, że znów tyle osób przyjdzie na nasze spotkanie w Imoli. To już dwa tygodnie.

 

Dajcie znać kto zapisuje chętnych na spotkanie w IMOLI,

chętnie bym się przyłączył,

czy jest jakaś ograniczona liczba miejsc ?! :oops:

 

Pozdr

Wociek :wink:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...