Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Szczecińska


koala1

Recommended Posts

Teska: te 300 drzewek to za tydzień - Jasiu jest w gorącej wodzie kąpany - a poza tym to nie będa tylko drzewka ale rózne takie tam z zielonym do góry. Trochę daglezji, świerczków, cyprysików i innych tujowatych. Część uschnie, część urośnie. Mamy do obsadzenia 120 mb płota. A jeszcze płota nie ma do końca...

Maksiu - będziemy na budowie w niedzielę. nawet mamy dodatkowe łopaty - hy hy :smile:

Ogólnie - dostaliśmy maila od inspektora. A w nim: "super schody – jest to wielka rzadkość na tym etapie budowy". To chyba dlatego te schody, że sprezentowałam gustowną ambrozję majstrowi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 77,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Teska

    8209

  • Didi

    3937

  • bodekku

    3703

  • bryta

    3343

Najaktywniejsi w wątku

Oj Teska Teska - po co się chwalisz znajomymi ze szkółki - teraz muszę (muszę!) prosić Cię o namiar - bo sama nie wiem gdzie kupić - na razie jesteśmy na etapie wyrównania ziemi i nawożenia i kopania przy płotkach. Gdzie ta szkółka?

A "nową" witam serdecznie - zaraźliwe to budowanie ... i jak wciąga :smile: I jak blisko się budujesz :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochani. Powiedzcie, czy bredzę, czy choć trochę sensownie to brzmi?

1. Dom z POrotermu 44 będzie OK i nie będę go musiała docieplać po pierwszej zimie.

2. Uda mi się zadaszyć chałupkę do zimy (nie mam jeszcze nic, za wyjątkiem entuzjazmu).

3. 120 metrów to wystarczająca wielkość domu dla dwóch osób.

4. Uda mi się postawić dom za 2000 zł/metr - "pod klucz" (wykończeniówka ze "środkowej półki").

5. Uda mi się znaleźć fachowców, którzy nie będą ze mną rozmawiać, jak z niedorozwiniętą istotą i w ogóle będą mili, kompetentni, tani, szybcy, uczciwi... chyba przesadziłam.

 

Jestem na etapie słuchania wszystkich, którzy tylko mają jakiekolwiek doświadczenie. NAwet nie wiem, o co powinnam pytać. Dziękuję za przygarnięcie do grona budujących szczeciniaków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Apeska, czy chcesz ekipę na całość budowy, wraz z tynkami w środku? Oni tylko takie propozycję rozpatrują...wcale się nie dziwię że nie chcą jechać 850 km na same fundamenty:smile: Teraz jadą do Austrii, mają tam do wykończenia cały blok mieszkalny. Zapytam ich dzisiaj czy bedą wolni i na ile po tej Austrii.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

my zapłaciliśmy za stan surowy otwarty, razem z dachem 20 tys, za wykonanie posadzek, ścian, sufitów, tynków w środku itp ok 6.500 (z jedzeniem i prądem) Na stan surowy przyjechali we czwórke i sami się żywili, na drugi etap byli we dwójkę i my ich żywiliśmy:smile: NO to jak stać Cię?:smile:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...