Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Szczecińska


koala1

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 77,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Teska

    8209

  • Didi

    3937

  • bodekku

    3703

  • bryta

    3343

Najaktywniejsi w wątku

No tak, dzis niedziela. Malo ze odzywam sie chyba po roku nieobecnosci to jeszcze bede pierwszy (a to juz 7:00). Ivette ja co prawda nie moge przybyc na spotkanie do Imoli ale udalo mi sie na 99.9% namowic zone, wpisz wiec jeszcze jedna osobe na twoja liste. Tradycyjnie przepraszam za brak polskich znakow (wzgledy techniczne), pozdrawiam goraco
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spotkanie 12 marca - piątek w IMOLI ul. Parkowa godz. 18.30[/b] [/b] - do dzisiaj zgłosili się:

 

Didi - 2 osoby

MamaTa i Tatuj - 2 osoby

Grapusek - 2 osoby

Ulcia i Krzyś - 2 osoby

Czupurek - 2 osoby

bodekku - 2 osoby

S.P. - 2 osoby

Maggie - 2 osoby

Ivette - 2 osoby

Ewar - 2 osoby

Iwona G - 1 osoba

Wociek - 2 osoby

Lalka - 1 osoba

Józia S - 1 osoba

Żona Felka - 1 osoba

 

Brakuje Teski, Joasi z Jasiem i Maksia - proszę się zameldować :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Iwona: żeby się obrazić, trzeba mieć powód... ja narazie przynajmniej takiego nie widze... to że nic nie pisze, wcale nie oznacze że was opuściłem :D czytam i czuwam... a że ostatnio mam coraz mniej sensownych rzeczy do powiedzenia to i rzadko się odzywam.

Nie trać wiary w praojca...

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewien bezrobotny stara się o stanowisko

sprzatacza w Microsofcie.

Dyrektor personelu przyjmuje go i kaze zaliczyc test (zamiatanie

podlogi), po czym stwierdza :"Jestes przyjety, daj mi twoj e-mail, wysle Ci formularz do wypelnienia, oraz date i godzine, na ktora masz sie stawic w pracy".

Zrozpaczony czlowiek odpowiada : "Nie mam komputera, ani tym bardziej e-mail'a".

Wtedy personalny mowi mu, ze jest mu przykro, ale poniewaz nie ma

e-mail'a, wiec wirtualnie nie istnieje, a poniewaz nie istnieje, wiec nie moze dostac tej pracy.

Czlowiek wychodzi przybity; w kieszeni ma tylko 10$ i nie wie co ma zrobic.

Przechodzi kolo supermarketu. Postanawia kupic dzisieciokilowa

skrzynke pomidorow. Potem chodzac od drzwi do drzwi sprzedaje caly towar po kilogramie i w ciagu dwoch godzin podwaja swoj kapital. Powtarza te transakcje jeszcze trzy razy i wraca do domu z 60 $ w kieszeni.

Uswiadamia sobie, ze w ten sposob moze z powodzeniem przezyc. Wychodzi z domu coraz wczesniej, wraca coraz pozniej i tak kazdego dnie pomnaza swoj kapital. Wkrotce kupuje woz, pozniej ciezarowke, a po jakims czasie posiada cala kolumne samochodow

dostawczych.

Po pieciu latach mezczyzna jest wlascicielem jednej z najwiekszej sieci dystrybucyjnej w Stanach.

Postanawia zabezpieczyc przyszlosc swojej rodziny wykupuje polise

ubezpieczeniowa.

Wzywa agenta ubezpieczeniowego, wybiera polise i wtedy agent prosi go o adres e-mail, aby mogl wyslac mu propozycje kontraktu.

Mezczyzna mu wtedy, ze nie ma e-mail'a. "Ciekawe - mowi agent - nie ma pan e-mail'a, a zbudowal pan to imperium? Niech pan sobie wyobrazi, czego dokonalby gdyby go pan mial !!"

Mezczyzna zamyslil sie i odpowiada : "Bylbym zamiataczem w Microsofcie"

 

Moral nr 1 tej historii: - internet nie jest rozwiazaniem dla

problemow twojego zycia.

Moral nr 2 tej historii: - nawet jesli nie masz e-mail'a, a pracujesz wytrwale, mozesz zostac milionerem.

Moral nr 3 tej historii: - jesli dostales te historie przez inetrnet, to znaczy, ze jestes blizej sprzatacza, niz milionera....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...