Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Szczecińska


koala1

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 77,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Teska

    8209

  • Didi

    3937

  • bodekku

    3703

  • bryta

    3343

Najaktywniejsi w wątku

Nie ma jak dobry wstęp na dobry początek :wink: Bikosa supra!

 

Począek tygodnia,słońce w tym tygodniu az w przesycie,ale w połowie tygodnia spadki temp.aż do (-9 st.C) :cry: Nici z murowania!!!!

 

Kirowcy od dziś już można jeździć bez światełek mijania. :D

 

Informatycy-sprzedam monitor komp. z płąskim kineskopem 21 cali Sony Trinitron Multiscan G500.

Dobra idę skrobać szybki w aucie - by by!Czołem rebiata :wink:

Ciekawe czy będą tulipany na dzień kobiet????

 

Szukam partnerów do wspólnych zakupów.

mariuszsan

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wpadłam tylko na sekundkę bo mam niby urlop od zeszłego piątku, ale musiałam wylądować w pracy, więc się zalogowałam na forum.

 

witam wzystkich :p

 

zaległe gratulacje dla bikosy :p

 

wolne sie opłaciło tam da ra dam :p

 

wybrałam wreszcie grzanie! z całej gamy ofert tylko jedna hurtownia stanęła na wysokości zadania i przedstawiła szczegółowy kosztorys + rabaty (szczegóły po powrocie z urlopu)

życie znowu jest piękne

 

dzięki dziewczyny za radę, żeby kupować wcześniej wyposażenie.

niby jeździłam za co i cwu, ale przy okazji zwiedziłam kilka punktów z łazienkami i....

 

tamdaradam zakupiłam wszystko do łazienki i kibelka

oczywiście wszystko naaaaaaaaaaajpiękniejsze i po fajnych cenach :p :p

 

powtórzę życie znopwu nabrało pozytywnych wibracji

 

no to lecę dalej, pa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mariusz R.

przeczytałam o oknach.

Ja mam zamówione trzykomorowe z Barlinka, mają okucia z Wurtha - dobre, Już wpłaciłam zaliczkę i nie mogę się wycofać. Zresztą nie zrobiłabym tego.

Mróz mnie przeraził, bo u mnie budują, ale każę zabezpieczyć i nie pozwolę budować w tym tygodniu.

 

Coś dużo latam od poniedziałku (dużo spraw i pracy), jakie rokowania na resztę tygodnia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich w ten słoneczny dzionek! :D

 

Dzisiaj widziałm przebiśniegi - wiosna juz blisko!!!!! Hurrrrrrra!

 

Wczoraj miałam wizytację Teski na budowie 8)

 

Czupurek - cieszę się, że zakupki zrobione :D Mogłabyś na priva podać namiar do tych od ogrzewanka dla mojej znajomej, bo wiadomy pan chce od niej 20 kzł.! Dzieki z góry. I możesz zdradzić ile masz zapłacić i za co, coby miała punkt odniesienia?

 

Miłego pracowania! :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A u mnie same dobre rzeczy:

1. Na działce przebiły się tulipanki i krokuski i aż mi się buzia śmieje jak o tych cudeńkach pomyslę.

2. Jutro zaczynaja, więc już z rana byłam na polu dopilnowiać i ostatni rzut oka zrobić przed przecięciem wstęgi

3. W sobotę w końcu wraca mój mężuś

Życie jest piękne, nie tylko czasami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłam sobie psychotest ze strony murator.com.pl pt "ankieta"

zobaczcie, jaka jestem fajna :D

 

Suma punktów: 34

--> Odpowiedz: Jesteś osobą otwartą, spontaniczną, energiczną, wesołą, z łatwością nawiązującą kontakty z ludźmi. Dlatego najlepiej będziesz się czuł(-a) w dużym, przestronnym domu umieszczonym w niewielkiej odległości od innych. Dom powinien mieć wygodny, szeroki podjazd i wyróżniać się czymś spośród innych, by Twoim licznym gościom łatwo było do niego trafić. Najważniejsze miejsce w Twoim domu to niewątpliwie ogromny salon połączony z jadalnią i kuchnią. Będzie to miejsce spotkań z rodziną i znajomymi, a jednocześnie wypoczynku i wspólnych zajęć. Ważny jest też rozległy taras, na którym latem będą mogły się odbywać spotkania towarzyskie. Nie jest Ci potrzebny gabinet, gdyż Twój dom służyć Ci będzie raczej do wypoczynku, a nie do pracy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Iwona G - no ja się staram i proszę, ale góra ma chyba inne plany w tym względzie...... :-?

Ucieszyłam się dzisiaj jak głupi bateryjką, jak zobaczyłam rano u córci w przedszkolu te przebiśniegi :D :D

 

Też już tupię nogami, bo styropianik pod wylewki już ułożony, pan nagrany, cena wyśrubowana do niemożliwości (pierwszy raz przez mojego mężulka :wink: ) a pogody nietu..... :cry:

 

A sio śnieg, a sio! To ci mówi Ivette - pogodynka grupy szczecińskiej :wink:

 

S.P. - trzymam kciuki za roboty ale chyba narazie trzeba troszku wstrzymać? :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witajcie wszyscy

 

 

nio i zima nam nastała :-? Ivette duzo musiałaś nagrzeszyc ze tam na górze nie słuchają.... :-? U mnie dzisiaj kamieniarz robił szabloniki na piękniasty blacik :lol: :lol: niestety czeka sie 14 dni :-?

 

 

nio i mam problemik : łaczenie drewna i gresu polerowanego...czym to polaczyc...mam łuk :-? a podłoga pływająca :-? ech....ratunku!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...