Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Szczecińska


koala1

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 77,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Teska

    8209

  • Didi

    3937

  • bodekku

    3703

  • bryta

    3343

Najaktywniejsi w wątku

Chyba zbyt zjadliwy post napisałam bo mi wcięło. :cry:

Mariusz- (Without a small garden = bez ogródek ) gdyby było tak jak mówisz to moje autko produkowałoby paliwo :wink: A te dane (taki odsetek w postaci litra/100km)to chyba dotyczą odrzutowców albo 10t ciężarówek? No bo niby na jakiej zasadzie? hamowania fotonowego :o ?? A poza tym jeżdże bardzo szybko (za!) i dużo tras i wyprzedzń- wolę być widoczna. I nie będę oszczędzać groszy. rownie dobrze mogłabym nie zapalać lamp w domu zimą aby zaoszczędzić na energii. :oops: chyba przegięłam.

Zachęcam wszystkich do jeżdżenia na światłach przez cały rok!!

A na przeprosiny :

W pewnym miescie obok siebie znajdowaly sie synagoga zydowska i kosciół. W sobote rano idzie rabin do synagogi patrzy, a ksiadz myje mu samochód.

Ucieszyl sie rabin, ale i zastanowil... Nastepnego dnia, czyli w niedziele idzie ksiadz na msze, patrzy, a rabin odcina rure wydechowa w jego samochodzie.

- Rabin, co ty robisz z moim samochodem! - krzyczy ksiadz.

Na to rabin odpowiada:

- Ty mi wczoraj ochrzciles samochód, to ja ci dzisiaj twój obrzezam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wtorkowo

przyłączając się do dyskusji o światłach, to musze przyznać się że też cały rok jeżdze na światełkach mijania i z tego co widze staje sie to coraz większą modą, bo coraz wiecej ludzi tak robi. Oczywiście są wyjątki.. ale to temat na osobna opowieść

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :lol:

Dzięki za powitanie :D

Mieszka się suuper - cicho, spokojnie - jadąc do pracy budzę się dopiero gdzieś w okolicach Rugiańskiej (chyba że ktoś mi zajedzie drogę 8)

Tak poważnie to na mojej wsi czas płynie inaczej - duużo wolniej.

Teska - wiem, nie jest to najładniejsze ale nie widziałam nic lepszego.

 

Też jestem za włączonymi światłami przez cały rok - nie wiem czy zwróciliście uwagę na to że samochód jadący z naprzeciwka z włączonymi swiatłami robi wrażenie jadącego szybciej i bliżej niż bez? Przynajmniej na innych to działa i dwa razy zastanowią się nim zaczną manewr wyprzedzania.

 

Miłego dnia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wiesz co mariusz. Chałupę budujesz i jednego litra paliwa ci żal. Przecież dzięki tym światłom może się okazać, że wogóle będziesz miał szansę się chatą cieszyć

Ja też mam światła cały tok i przy 40 st też, bo to mnie mają lepiej widzieć gdy np jadę wśród drzew i światło przenika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też jeżdżę na światłach cały rok. Wprawdzie po mieście w lecie czasem odpuszczam ale jak tylko minę tabliczke z przekreślonym napisem "Kraków" to mi ręka sama wędruje do wyłącznika.

Kiedys miałem szare auto - na niezabudowanym nie było go widać na drodze ani w dzień ani w nocy ani w deszczu ani we mgle. Taki "Latający Holender" co to pojawia się nagle za kimś lub przed kimś. Dlatego właczanie świateł weszło mi w nawyk. Warto!

Pozdrawiam Szczecin i łokolice! :wink: :wink: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też należę do klubu jeżdżących cały rok na światłach :D

 

Teska - czwartek 17.45 jak najbardziej OK :D

 

Bikosa - dobry kawał!hihihihi

 

Kgadzina - pozdrówka dla Krakówka :D

 

Dzisiaj jest dużo cieplej - hurrrra!!!

 

Miłego dnia wszystkim! :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...