Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Szczecińska


koala1

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 77,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Teska

    8209

  • Didi

    3937

  • bodekku

    3703

  • bryta

    3343

Najaktywniejsi w wątku

Prafather skazał:

przyłączając się do dyskusji o światłach, to musze przyznać się że też cały rok jeżdze na światełkach mijania i z tego co widze staje sie to coraz większą modą, bo coraz wiecej ludzi tak robi. Oczywiście są wyjątki..

 

Jesli tego lata tak będzie to faktycznie będę wyjątkiem-hi hi :wink:

 

Bikosa-

gdyby było tak jak mówisz to moje autko produkowałoby paliwo A te dane (taki odsetek w postaci litra/100km)to chyba dotyczą odrzutowców albo 10t ciężarówek? No bo niby na jakiej zasadzie? hamowania fotonowego ?? A poza tym jeżdże bardzo szybko (za!) i dużo tras i wyprzedzń- wolę być widoczna. I nie będę oszczędzać groszy. rownie dobrze mogłabym nie zapalać lamp w domu zimą aby zaoszczędzić na energii.

 

Odpowiedz dlaczego auto pobiera więcej paliwa jest w Twym poście!!!!

W aucie prąd daje alternator (akumulator tylko do rozruchu)skracając z paliwa im więcej odbiorników tym większy pobór prądu ,a za tym zużycie max.do 20% oczywiscie jest to prawie nieodczuwalne.Ale sytuacja staje się widoczna w silnikach o poj. powyżej 3 litrów!Jeśli kierowcy forumowicze,zakończmy te zimę,a przejdzmy do lata używają klimatyzacji to sprawa wtedy jest oczywista auto zaczyna zużywać więcej paliwa i to już wszyscy odczuwamy albo i nie?

Bikosa jak w domu palą się 3 żarówki przez 1 miesiac to ENEA przyśle tobie rachunek na kwotę X, a jak 6 żarówek to rachunek opiewać będzie na kwotę wyższą Y.Ale jak poruszasz się służbowym autkiem to zapewne masz wsio w nosie.

 

Ale jak czytam jaką radość sprawia rabat przy zakupie np. bidetu to sprawa jest oczywista.

 

RomanW-

Mam przyjemność jeżdzic autem, w którym światła włączają się automatycznie po starcie silnika. Małe coś, a cieszy i co najwazniejsze poprawia widocznośc samochodu
.

To strasznie Tobie Romcio po oczętach świeci-he he :wink:

Teska- fakt co to za wechikuł???

 

A tak na marginesie to przepraszam,że w Polsce jest takie prawo o ruchu drogowym i używać swiateł mijania trzeba od 01-10 do 29-02.

Pech chciał,że akurat ja musiałem o tym przypomnieć?

A czy włączacie swiatła czy nie to Wasz problem nie mój. :wink:

 

To również przypomnę o 8-marca czyli dniu KOBITEK -wszystkiego najlepszego. :wink:

Przyponmę też o kontrowersyjnym filmie PASJA Mela Gibsona który wchodzi na ekrany od piatku-Biletów brak-

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lalka

 

ja tez chciałam ten panel kupic...ale zakupiłam podtynkowy i wyglada tez super...nio i cena mniejsza...

 

 

Ludziska nio zeby klamki były po 200 zł :o :o :o rany, fakt piękne...ale ..poki co drzwi zostana bez klamek...ciut szkoda, bo jutro mi stolarz wstawia drzwi wewnetrzne :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

a tak nawiązując do wątku samochodowego... dziś byłem świadkiem sceny która woła o pomste do nieba... wyobrazcie sobie że jakis idiota wyprzedzal mnie na przejezdzie kolejowym... jestem z natury spokojnym czlowiekiem, ale jak to zobaczyłem to mi sie krew zagotowala, dla takich ludzi nie mialbym litosci.. odrazu zabralbym im prawo jazdy... bez dyskusji..

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam wswzystkich. :p

i już po urlopie, pracowitym bardzo

 

a z zaprzyjaźnionym hydraulikiem wyjaśniło się, że było między nami nieporozumienie.

uzgodniona cena obejmowała tylko grzanko, choć ja mówiłam drukowanymi: ILE ZA HYDRAULIKĘ (mając na myśli całość).

dobrze, że mnie olśniło, bo w przeciwnym razie miałabym grzanko, wylane podłogi, a potem... ryłabym ściany żeby dać wodę i odpływy :evil:

trzymajcie mnie.

 

podzielcie się informacjami, le kosztowały was przyłącza z granicy do domu.

mnie wczoraj powiedziano (mam cosik ok 5 m z granicy), że chcą 9K (miedzik chciał 15k).

nie znam się, ale chyba powariowali.

 

grzanko, łazienka i kibelek skompletowane, zakupione i przywiezione i to, jedyna dobra informacja.

 

pozdrawiam gorąco :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieńdobry. Podzielam pogląd, chce się żyć jak słoneczko rano obudzi. Jak tu się w ryzach pracy utrzymać przez te 8 godzin jak na dworze taki piękny dzionek. Ale popołudnie całe dla mnie, no i zajmę się naprawą przełącznika w samochodzie (mechanik mnie wczoraj zjeżył), budową ... takie tam babskie sprawy :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

jak ja się cieszę, że idzie wiosna...

a za rok będę jeszcze bardziej się cieszyć, bo będą nas budzić ptaszki, a nie warkot odpalanych aut na blokowiskach..

 

Laik (jak na razie!) rzuca temat: "bramy garażowe" i zapytuje o

1) firmę,

2) model,

3) gdzie kupić,

4) czy drzwi podwójne czy 2x pojedyncze przy garażu dwustanowiskowym

5) na co jeszcze zwracać uwagę?

 

Dzięki

Pozdrawiam i życzę wszystkim tak pięknej pogody ....ducha

Gońka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...