Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Szczecińska


koala1

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 77,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Teska

    8209

  • Didi

    3937

  • bodekku

    3703

  • bryta

    3343

Najaktywniejsi w wątku

Bikosa - projekt który wybrałam niestety nie jest dostepny na serwerze więc nie mogłam go wkleić ale znalazłam identyczny w pracowni MTM Styl taka różnica, że w moim nie ma zagospodarowanego poddasza więc jest trochę niższy dach i powierzchnia o połowę mniejsza ale stylizacja z zewnątrz taka sama http://www.mtmstyl.pl/projekt.asp?id=397 chyba pasuje żeby go w środek lasu wstawić ? Dla mnie z tych setek które oglądnęłam jest taki akuratny (tzn. zupełnie najfajniejszy).

Narazie oglądneliśmy działeczkę. Czeka nas inwentaryzacja drzewostanu, trzeba trochę przecinki zrobić żeby tą chałupkę tam wstawić. Zaczynam kompletować wiedzę na ten temat żeby nie naciąć się na jakiegoś "fachowaca".

 

Mój projekt pochodzi z pracowni STUDIO Z500. Czy komuś się obiło o uszy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bikosa - wielorodzinnie?? o nie nie, wielorodzinnie to teraz mieszkamy - 80 rodzin w jednym domu :o człowiek tak zrażony że aż do lasu ucieka :lol: Mój domek ma 109 m (3 pokoiki - 35 m, salon - 32 m, kuchnia + jadalnia 20 m) Jedna ściana w salone z góry na dół szklona (dł. 3,5 m.) mimo utraty ciepła tak chcieliśmy. A najważniejsze właśnie te detale (ja jestem na to uczulona jak czort). A dach - w projekcie mam karpiówkę tylko w kosztorysie jest wycena na 18 tys. (sama dachówka) jak dla mnie stanowczo za drogo więc zastanowię się nad innym rozwiązaniem. Co do garażu to jeszcze nie wiem. Chciałabym ze względu na wielkość działki (4000) i zadrzewienie żeby przyglądnął się temu architekt i nadał całości jakąś logiczną formę. Poprostu żeby nie popsuć krajobrazu. Pracownia gdzie powstał nasz projekt proponuje za 500 zł. wykonanie projektu zagospodarowania terenu. To chyba dobra cena i się zdecydujemy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A na stronie internetowej Cersanitu można sobie poczytać gazetkę i pooglądać zdjęcia fajnie urządzonych łazieneczek http://www.cersanit.com.pl/pl/index.php?srodek=menu8&lang=pl&PHPSESSID=7c456866c1a17749b0ae9b02058ef582

no nie wiem czy to was interesuje czy nie ale jak ja sobie to oglądam to może was tez zaciekawi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jak pokojowo,mieszkaniowo,domowo się porobiło się ??????? :D

A ja walczę nadal z więźbą a Panowie z f-my PROSTER przywieźli troszku materiału na daszek -speedegonzales-

 

DIDI-mój samochód pali do 30 litrów,więc podaruj sobie ten litr? :wink:

przy spokojnej jeździe tylko 17 litrów więc please!! :evil:

 

Co do rezerwacji w Kinie Helios wystarczy że zrobisz http://www.heliosnet.pl i bilety masz bez stresowo.Tylko się zalogować musisz !!

A jesli ktoś chce mogę przynieść na spotkanie 50 kart rabatowych na bilety po 12 zł./szt. na dowolny seans.

 

Iwona G-ja też na Pasję udaję się w sobotę na 16.30-hehe

 

G&M-podałem namiary na bramy (tam ma gość najtanszego Wiśniowskiego)i tam zamirzam kupić ???podałem też telofon ale skoro cisza to sam się zdecyduję z Ulcią i Krzysiem może??

 

Teska-dzięki za gościnę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja poczta też od wczoraj świruje :evil: Musiałam wszystko zciągać ze strony internetowej.

 

Pozdrawiam wszystkich, bo ostatnio nie mam czasu siedzieć na forum.

 

Aha, mam problemy z podłączeniem telefonu do domku. Dlatego pytam czy ktoś ma jakieś znajomości w telekomunikacji, chodzi mi o przyspieszenie terminu przyłączenia telefonu :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...