Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Szczecińska


koala1

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 77,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Teska

    8209

  • Didi

    3937

  • bodekku

    3703

  • bryta

    3343

Najaktywniejsi w wątku

Gość Gosc123
Cóż za żaluzje, Linka :grin: Dobrze, że znowu padło pytanie o Waszą ekpię, bo ja chyba jednak też poproszę o namiary do nich. Nie tylko na fundamenty :wink: Mnie interesuje koniec lata/jesień, więc w razie czego terminy dla mnie znajdą :wink:) Tylko trzeba będzie najpierw wszystko wycenić.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich serdecznie. Czytuję Was od dawna, jakoś tylko nie było okazji włączyć się do rozmowy. Jestem żoną bediego. Małżonek mój z rzadka sie odzywa. Nasza mała aktywność wynika z dzielącego nas od Was oceanu. Nasz dom w stanie surowym , otwartym czeka samotnie w Dołujach.

Coraz bardziej się niecierpliwimy, czytając jak wszyscy ostro działacie, a my nic. Oj zazdrościmy Wam tego zmęczenia budowaniem. Mamy nadzieję, że wkrótce też zaczniemy.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teska: tak w kwestii formalnej to bylo za 15 szosta, a swoja droga masz racje, nie moge spac, zreszta o tej porze przewaznie juz nie spalem, dlugo wczesniej zanim zaczalem myslec o budowaniu, ale z ta minuta po polnocy to ci sie naprawde udalo.. :smile:))

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stasiek,

śmiej się śmiej, a ja ich naprawdę chcę. A jeśli nie ich, to kogoś innego, kto mi tę moją chałupkę wybuduje i nie zrobi przy tym ze mnie kompletnej idiotki (podobno taka nadzieja świadczy o naiwności życiowej - tak twierdzi mój mąż, który ma spiskową teorię dziejów).

Ja może i jestem wariat, ale szczerze wierzę, że mi się uda postawić piękny domek i nie przeżyć jakiegoś strasznego szoku inwestycyjnego (bankructwo, nerwica, bezsenność). Po prostu muszę go mieć. Na razie czytam, szukam, uczę się, jestem coraz bardziej zdumiona (to jednak nie jest takie proste, jak się wydawało na etapie marzeń), coraz bardziej podekscytowana... i jeśli się coś już nie zacznie dziać, to chyba pęknę.

Działkę znalazłam w tydzień po podjęciu decycji o budowie, jest już moja!!!! Projekt też już wybrałam, co - jak wiesz - wcale nie jest takie proste i oczywiste, więc na co czekać????

A ty, jaki dom budujesz? Według projektu indywidualnego, czy według "gotowca"?

Pozdrawiam. Miłej niedzieli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...