Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Szczecińska


koala1

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 77,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Teska

    8209

  • Didi

    3937

  • bodekku

    3703

  • bryta

    3343

Najaktywniejsi w wątku

A pamiętacie jeszcze smak budyniu z lat 70 - 80 albo smak galaretki w czekoladzie.Ja pamiętam do dziś i żałuję że wymyślono chemię w przem. spożywczym.Kiedyś to był smak

 

lody, lody były też dobre kupione w dziurce (taka lodziarnia w szczecinie) 20 gr za gałkę (kupowałam 8 mniam, mniam), teraz nie potrafię zjeść 2.

a jak szłam do szkoły do dostałam taki pięknisty tornister na plecy (tektura w brązowo-czarną kratę brrrr)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm, nikogo nie ma...

Pozostanę więc w temacie i zadam pytanie: co sądzicie o wannie z hydromasażem?quote]

 

pytanie ciężkie chciałam taką z hydro, nawet prąd pociągnęłam do łazienki, ale no właśnie.... poczytałam o wanienkach na forum (mężulkowi też dałam do wiadomości) i stanęło na tym, że zrezygnowałam (a chyba ze 2 lata byłam za). Moje powody?

Dobra wanna - za droga, tańsza - pewnikiem pompa będzie buczeć, bąbelki słabe, użytkownicy wcale często z tego nie korzystają i mówią, że lepiej do gryfina jechać. a najbardziej zniechęciło mnie to, że trzeba dość regularnie napuszczać do wanny wody z czymś tam, włączać hydro, potem spuścić wsio i dopiero można napuścić wody do kąpieli. i tak z ceny 25k (wersja lux), zeszłam na 10 i 7k, a potem kupiłam dużą, narożną, zwykłą za 700 zł, resztę przeznaczę na coś innego.

tak zdecydowałam i najlepsze, że wcale mi nie żal. :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A teraz krótki raport budowlany.

Pojechałam wczoraj na budowę i ... Najpierw ojej jak fajnie rośnie mój domek, a za chwilę.

-Panie przecież te okna mają inny wymiar.

-Jak to?

-No jak to, przecież były naniesione poprawki.

-Niemożliwe!

-Niemożliwe, to jest spodnie przez głowę nałożyć, a ja o poprawkach z panem rozmawiałam.

Szefo szybciutko, tu wyjął, tam dołożył brakujące bloczki, bo na szczęście mokre toto jeszcze było.

O kurcze ale fajnie, to już nie lotnisko, to już rośnie nasz dom. Dom S.P.-iaków. Już go kocham.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w colloseum byłam ostatnio na koncercie myslovica. ale chała kompletna tzn. zimno jak w psiarni, oferowano piwo na ochłodę (potem porozlewane wszędzie i śmierdziało), taki niby super sprzęt sterujący i 2 ludków obsługujących tą masę przycisków, a nagłośnienie do bani: przesterowany dźwięk, aż świdrował w uszach i słychać było głównie instrumenty, a nie wokal (o zrozumieniu słów nie wspomnę)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co.. obejrzalem wczoraj wieczorem Pasje... naprawde mocny film, koniecznie trzeba go obejrzec, choc momentami cieżko wysiedziec i patrzeć na mękę. Powiem krótko.. Gipson odwalił kawał porządnej roboty, po tym filmie już nic nie bedzie takie jak wcześniej, skończą sie hollywood'kie wyobrazenia męki Jezusa, gdzie wszystko jest śliczne i kolorowe, a rzymianie i zydzi usmiechaja się do siebie. Ten film pokazuje wszystko zupełnie inaczej i jest bardzo przekonujący.

Jeszcze raz polecam, poprostu to trzeba zobaczyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...