Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Szczecińska


koala1

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 77,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Teska

    8209

  • Didi

    3937

  • bodekku

    3703

  • bryta

    3343

Najaktywniejsi w wątku

Teska - i co z tymi kafelkarzami? wywaliłaś ich? a robota zrobiona?

 

relaksik - info na smski

* Dam dobrze płatną pracę papierkową na budowie: trzepanie worków po cemencie.

 

*Poszerzaj swoje horyzonty - wyburz dom z naprzeciwka!

 

*Sprzedam chłopa rocznik 1966r, mało używany, lekko zarysowana maska, odpala na zawołanie, możliwe wycieki. Cena do uzgodnienia lub wymiana na młodszy rocznik. JAZDA PRÓBNA GRATIS !!!

 

* Jaka jest różnica pomiędzy traktorem a krową? Jak traktor nawali to stoi, a jak krowa nawali to idzie dalej...

 

* Budzę się rano, cały pokój we krwi! co jest - myślę. Zaglądam pod łóżko, a tam ranne pantofle!

 

*Trzy etapy w życiu mężczyzny: 1.Chcę ją mieć!!! 2.Mam ją!!! 3.Mam

jej już dosyć!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mbz, Delfinek jeszcze jakoś ciągnie, ale twojego ulubionego Colloseum to już nie ma. To znaczy stoi ale nie wyświetla.

 

To wielka szkoda :( bo tak duza sale, z takim dzwiekiem, to naprawde spotyka sie bardzo zadko, a wiem, co mowie, bo bylam w wielu kinach w wielu miastach. Podobna spotkalam tylko w Kinepolis w Poznaniu. Najczesciej wszystkie multipleksy maja sale male, jak sie blisko siedzi, to widzi sie tylko wycinek ekranu, a dzwiek jest ustawiony za glosno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ło matko - jak to mówi Teska, tyleście napisali, że czytanie (aby być w temacie) zajęło mi 30min!

 

 

Co do wanny z hydromasażem bardzo chciałam, ale decyzję na nie podjęłam po rozmowie z koleżanką, która ma taka od czterch lat (ale tą z lepszych). Powiedziała, że tylko na początku tego używała. Teraz sporadycznie. A do tego jej dzieci się tego boją. Powiedziała (a od czerwca zaczyna się budować), że teraz postawi na ponel z hydromasażem, a wannę da zwykłą.

To była dla mnie opinia wartościowa.

 

 

ściany mam już pomalowane :D

W przyszłym tygodniu wchodzą panelaże :D

Kuchnia też już jest w sklepie i czeka na montaż :D

wow ten kwiecień jak najbardziej realny!!!!!!!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...