Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Szczecińska


koala1

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 77,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Teska

    8209

  • Didi

    3937

  • bodekku

    3703

  • bryta

    3343

Najaktywniejsi w wątku

Wykopałem na działce, to chciałem się pochwalić!

Może coś jeszcze zostało z tego cmentarza!

 

hmm, pewnie przekopałeś całą działkę, skoro takie złote skarby można tam wykopać... :wink:

 

My Bijou... to też taki ładny utwór Queen, Linka

 

Wybacz Stasiek, jest już poźno...o co chodzi? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszyskich! :D

 

Dobrze mówiłem, że będzie piękny dzień!

 

Jak widać kilka postów wyżej Nasze Panie mają sekretne "tetatet", ale i tak zadam te pytania:

Ciekawi mnie, czy za znalezienie np. złota płaci sie jakiś podatek? Jest jakaś różnica, jeśli znaleziono je na własnej lub obcej działce?

Jeśli nie ma się z tego żadnych korzyści - ot kawałek (fakt, że niezły) czegoś innego, oryginalnego (w każdym razie nie do sprzedaży, a raczej do podziwiania) to, czy mimo tego będzie nas to trochę kosztowało?

 

I te pytania: A skąd to masz? Kłamać w żywe oczy (jak zawsze), czy nie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak RomanW, jest piękny dzień!

 

"Ciekawi mnie, czy za znalezienie np. złota płaci sie jakiś podatek? Jest jakaś różnica, jeśli znaleziono je na własnej lub obcej działce?" hmm,

 

To jest zasadnicza różnica! Wobec tego, że na innej działce, czeka Cię tylko znaleźne. Jeśli to Twój kawałek ziemi, to nie przejmuj się i nikomu o tym nie mów:), a tym bardziej nie płać :wink:

 

Jeśli nie ma się z tego żadnych korzyści - ot kawałek (fakt, że niezły) czegoś innego, oryginalnego (w każdym razie nie do sprzedaży, a raczej do podziwiania) to, czy mimo to będzie nas to trochę kosztowało?

 

Najlepiej nie zawracaj sobie główki takimi szczegółami, podziwiaj jak najdłużej możesz :D i pamiętaj, że: nie każde złoto, co się świeci :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Gosc123
...ach, szkoda, że wcześniej tego nie przeczytałem... to bym Ci podrzucił... 8) chociaż właściwie i tak bym nie mógł tego przeczytać, bo przecież dzisiaj miałem pracowity dzień na świeżym powietrzu :lol:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Gosc123

You and me we are destined

You'll agree

To spend the rest of our lives with each other

The rest of our days like two lovers

For ever, for ever

My bijou...

 

... i to migotanie gitary, całkiem jakbyś miała w ręku błyszczący... klenot :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Gosc123

Segregowałem drewno, sprzątałem miejsce po budzie... jakie ciekawe znaleziska były! ...np. cała masa skarpetek :-?

A kapsle i pety do dzisiaj zbieram na całym podwórku... i takie tam...

Cały dzień zleciał, ale się nasprzątałem :D Fajosko było!

 

---

oki, sie zrobi ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć i czołem w niedzielne zimowe babie lato :D :D :D

Fajnie,że minusy w nadchodzącym tygodniu odejdą!! :)

 

P A S J A-jestem pod wrażeniem kunsztu reżyserskiego Mella Gibsona.Tylko prawdziwie wierzący chrześcianin z taką pasją i autentycznoscią odzwierciedlił ewangeliczne ostatnie godziny życia Jezusa Chrystusa ukrzyżowanego przez Żydów.Żaden 'OCRAR' nie doceni prawdziwej treści tego filmu!

 

Miłego dnia ......................mariuszsan

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...