Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Szczecińska


koala1

Recommended Posts

S.P. - ja mam bramę od Wisniowskiego - widziałaś ją. Kupowaliśmy w ARTBRAm-ie przy Krasińskiego - na skrzyżowaniu z Chopina po prawej w tym nowym bloku na parterze. Zapłaciłam 1280,-zł. z montażem.

 

No ładnie! To nie będzie całego dotychczasowego Prezydium czyli: Maksia, Teski i Joasi z Jasiem :cry: :cry: :cry: :cry:

NO nie dajcie się prosić i wpadnijcie choć na troche....

 

Teska - Tobie przydałaby się chwila wytchnienia po trudach sprzątania w miłym i wesołym towarzystwie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 77,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Teska

    8209

  • Didi

    3937

  • bodekku

    3703

  • bryta

    3343

Najaktywniejsi w wątku

SP - w domu mam papiery - ale wydaje mi się że za taką samą - zapłaciłam 2400 z montażem z vat. Jak wpadniesz w sobote - to poszukam:)

A dzisiaj nasz starszy syn nie będzie robił za nianię bo ma wychodne i nie mamy co zrobić z dzieckiem... Tak więc - miłej zabawy. Być może wpadną na spotkanie chłopaki z Damare :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie! Mirek w Dobrej- ok, sprawdzony, sumienny. Wod-kan- ok, komunikatywnosc:9, gorzej z terminem dostaw- jesli mozesz, odbierz sam! Drewno polecam brac z tartaku na Ku Sloncu - Salezjanie- troche daleko, ale warto- cena i jakosc bezkonkurencyjne. Konstrukcje dachowe- dach styl na gdanskiej lub w Mierzynie- bracia. Dobre materialy, dobrzy wykonawcy. Przerabiali nam kratownice kupione w nieszczesnym Partnerze w Ploni, bo nie zgadzaly sie z projektem. Na sanitarke wybralismy mala firemke z Ku sloncu- bodaj Katokamo- najlepsze ceny i terminy, a towar- wszedzie taki sam :) Powodzenia!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie.. :)Czy to juz wiosna????

 

Ufff...Po długiej nieobecności udalo mi sie nadrobić zaległości w lekturze forum..

 

Nieobecność spowodowana jest nowy nabytkiem-szczeniaczek przybłąkał sie do nas z niedziele z kartka na obroży "przygarnij mnie" ..no i został..Cały czas jednak mysle,jakim trzeba byc bezwzglednym czlowiekiem,zeby takiego nieboraka na łaske losu zostawic :evil: Wyrzucic na ulicy i juz... :evil: Mam nadzieje,ze to nikt z forumowiczów.. :evil:

 

Tak wiec oprócz zamawiania materiałow,castingu wykonawców.itd.mam jeszcze 2,5mies szczeniaczka na głowie.. :lol: Może to jakies przeznaczenie,bo szczeniaczek zapowiada sie na wilczurka..i do czasu budowy podrośnie..więc jesli beda klopoty z wykonawcami,moze okazać sie pomocny :lol:

 

Melduję,ze do Imoli przyciągnę jeszcze kolezanke budującą,forum nie czyta,ale ja zdaję jej relacje na bieząco...

Pewnie juz wszyscy poszli do domku,szykować sie na spotkanie..bo tak tu cichutko:)

Pozdrawiam i do zobaczonka... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć i czołem starsi i nowsi FORUMOWICZE???

Cicho i pustawo,pewnikiem wszyscy na II Spotkaniu Forumowiczów Szcz-ich w IMOLI. :(

 

No cóż zapewne tęskniliście za mną,więć po przerwie się uaktywniam-zacznę od nadrobienia lektury forumowiczów!!

 

SP-ja już przeanalizowałem bramy garage i też kupuję WIŚNOWSKIEGO u Tomasza Borysiewicza na ul.Branoborskiej można się zgrać i kupić 4 bramy z G&M , Ulcia&Krzyś, ja i Ty.

 

Miłego spotkania Wam życzę-mariuszsan :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, jestem jako pierwsza po spotkaniu naszej grupy- niestety bez Teski, Joasi z Jasiem I SP :( Dla mnie spotkanie było b. krótkie (jak wiadomo mó cyc nie ma takiego zasięgu :wink: ). Jak się towarzystwo rozkręciło to musiałam wychodzić :cry: (Ten sam odgłos rozbrzmiewał w tym samym czasie w moim domku). Podsumowując- cieszę się, że Was spotkałam :lol:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...