Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Szczecińska


koala1

Recommended Posts

Wylewaczy posadzek mam 2...ale ostatecznie wybrałam Pana Zdzisia :smile: co to kładzie suche posadzki.

Ocieplaczy mam tych samych co Klaudia, zrobili w porzadku, i na codzien tym sie zajmuja..wiec maja pojęcie :smile:

 

Instalacje...mam dwie podobnie cenowo oferty..ale sklaniam sie ku jednym..robili poprawki ( co jest najgorsza robota ) u moich znajomych..tez wypadli na plus.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 77,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Teska

    8209

  • Didi

    3937

  • bodekku

    3703

  • bryta

    3343

Najaktywniejsi w wątku

To pstryknij jakieś namiary na Pana Zdzisia i tych łoptyków (co to jak cieśle dom wybudujo to łoni mchym łoptykajo :smile:)

 

Aaa!!!!

Bym zapomniał - Mar35 i Linka - jak tam schody ?

 

 

PS. Teska - nasz kociorek jest czarny i nie pija mleka - zwłaszcza od wściekłych krów :grin:

 

PS.2.Szukam też tynkarzy. Podajcie jakieś telefony please :smile: Chcemy robić maszynowe - gipsowe, ale nie jesteśmy uparci i mozna nas przekonac :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To zapraszam do nas na nauki :smile:

 

Nasza ekipa z nudów wydziubała "schody ogólnobudowlane", które są nad podziw stabilne i funkcjonalne (mają za wysokie stopnie, ale to dlatego, że musieli zmieścić sie na mniejszej powierzchni niz docelowo).

 

Az się zastanawiam czy jest sens dawać zarobić stolarzom - okazuje się, że konstrukcja schodów policzkowych jest bardzo prosta, a cały myk w tym, żeby ładnie wyglądały :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No w sumie nie jest to takie skomplikowane (jakieś fotki znajdziesz na naszym www na stronach 7 i :cool:. Mnie najbardziej dziwi stabilność takich schodów zbitych z byle jakich sosnowych desek. Gdyby wykonać je z porządnch desek dębowych albo bukowych to mucha nie siada (nawet nie skrzypią)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasiu: szczerze mówiąc to pierwsza strona jaką zrobiłem od 4 lat, co to ludziska powymyślali, php, mysql'e i inne takie, ale webmajsterowanie jest jak picie piwa, raz sprobujesz i pamietasz na całe życie, a że czasem puszka ma inny nadruk, no cóż zdarza się

pozdrawiam

ps. w kwestii formalnej, to prosiłbym o zmianę, nie maksia i agnieszki, ale na odwót. z góry dziękuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Gosc123
Jej, Wy już o podłogach, tynkach itd. a ja sie poważnie zastanawiam nad zmianą technologii. Chciałem się wystrzec "długiego" murowanego budowania i coś czuję, że od tego nie ucieknę. Tyle naczytane, tyle nauczone, a tu odwrót? Dobrze, że przynajmniej można zobaczyć efekty u innych - że się udaje. To bardzo "budujące" :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie

Pewnie jeszcze śpicie a u mnie dopiero wieczór.Powiedzcie w jakim tempie posuwają sie prace na budowie. Mój mąż upiera się, że przez pieć miesięcy nie zdążymy wykończyć domu(przypomnę mamy stan surowy , otwarty).Ja jestem oczywiście większą optymistką. Kiedy zamierzacie się wprowadzać? Teska jesteś chyba najbardziej zaawansowana ze swoim domem?

Jak znajdziecie dobre ekipy do posadzek i tynków, to dajcie prosze namiary.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...