Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Szczecińska


koala1

Recommended Posts

Witajcie forumowicze-imprezowicze!

 

Spotkanie jestem pewna wypadło wspaniale. Szkoda , że nie mogłam Was poznać :( , ale myślę , że niebawem odbędzie się kolejne i uda mi się na nim zagościć.

 

Kurujcie się przez weekendzik i proszę o szczegóły z imprezki.

:wink:

 

Pozdrawiam

Ula i Kubulinek ( szczęśliwy posiadacz dwóch dolnych piąteczek)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 77,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Teska

    8209

  • Didi

    3937

  • bodekku

    3703

  • bryta

    3343

Najaktywniejsi w wątku

Witam serdecznie,

wczorajszy wieczór udany, fajnie było Was poznać, tylu ludzi pozytywnie zakręconych, którym coś się w życiu chce, a nie tylko narzekać.

Myślę, że drugie spotkanie można by już było potraktować jako początek pewnej tradycji, co na to starszyzna rodowa?

 

Muszę, niestety, wracać do pracy :(. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich rankiem! :D

Właśnie piękny, damski głos oznajmił: 12.45!

Mam nadzieję, że poprzedni wieczór był dla wszystkich równie przyjemny i udany.

 

Szczególne pozdrowienia dla wszystkich nowo poznanych, z którymi zamieniłem wczoraj kilka zdań:

Ewar z mężem, Lalki i Jej przesympatycznej koleżanki Renaty, pełengo humoru Czupurka, miłej Ivette, Wocieka, Jurka i MariuszaR z uroczą żoną.

 

Specjalne pozdrowienia dla „starych dobrych znajomych” – Linki i Mariusza z którymi przyjemnie przegadałem kolejny wieczór.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie :D

 

Ja też dołaczam sie do pozytywnych wibracji pospotkaniowych :) Fajnie zobaczyc i porozmawiac w "realu"..Szkoda tylko,ze nie udało sie zamienic słowka ze wszystkimi.. :( Wielki stół nie sprzyjał przemieszczaniu sie...

 

Ale moze nastepnym razem imprezke plenerowa zorganizujemy??Cieplej sie zrobi,jakies ognisko i pogaduchy "bezstołowe" .... :)

 

Cieszę sie również,ze tak miło przyjeliscie moja koleżanke,spoza forum:)Może dołaczy do "forum-nałogowców" :D

Romanie mnie również było miło poznać..

Generalnie wszyscy połaczeni budowlanymi doświadczeniami ,mimo,ze nowo poznani,byli przesympatyczni :D

Gorąco pozdrawiam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Idzie zajac leśną drogą- patrzy na dębie siedzi krowa.

- co tam robisz??

-jem śliwki

- a skąd te śliwki na dębie?!

- z torebki

 

:lol: :lol:

 

wjeżdza żaba na wózku inwalidzkim do restauracji,podjezdza do stolika i pyta:

- i co? smakowało?

 

:lol: :lol:

 

na dobranc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Linka

 

jak moja połowa wroci to tez chcemy nawiesc ziemi i zrobic odprowadzenie deszczówki ,zrobic kostke granitową na podjazd i do drzwi wejsciowych..chce pokusic sie o kostke granitowa jeszcze wokół domku...ale zobaczymy jak to cenowo wyjdzie.

 

W domku wszystko mam skonczone, tylko ogrodzenie podjazd nio i trawkę..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yupi w śodę będzie 15 st.C :D :D

 

Nidziela po śniadanku,teraz do Kościółka po południu jogging i ..........

budowa czy dom trzeba działać- hehe

 

Mam w projekcie rynny PLASTMO i stoję przed wyborem 3 narożnoków wewnętrznych 80st.,100st.,90st.,(śr.155mm.) i problem w tym,że jeśli nie zastosuję w przypadku 100 i 80-tki-zbironika(kosza)przyjmującego wodę z 2 połaci dachu to będę miał przelanie jak WY wybrneliście z takowego problemu?????

Dodam,że kosz wygląda jak wiadro,a więcej niż jeden odpływ z pow.dachu szpeci może jaki fachowiec coś dopowie????

 

Bo to jest chyba forum budowlane-nie ???-kontrowersyjny mariuszsan- :wink:

 

Pozdrawiam wszystkich niedzielowiczów ! :D

 

Teska -- im częściej jestem w Kościnie,tym coraz bardziej żaluję,że mi tam nie wyszło z budową! piknie i tyle :evil: A Bolek śmieszny facet-oprowadził nas po włościach ginekologa jak po swoim-hehe-a gość od instalacji grzewczych z Nowogardu to po częśći ktoś z Bimsu+-hihi-świat mały jest-szczegóły wkrótce-cześć.Pozdrowienia od żonki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...