Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Szczecińska


koala1

Recommended Posts

Czupurku,

ja też umiem płakać, poza tym wezmę 2 kotły.

Skorzystam z rady.

 

Maksiu,

siostra chciała oddać samochód w rozliczeniu. To pewnie ich wycena będzie niska, więc powiedziałam jej, że zapłacę jej tyle, na ile jej wycenią. A nasz staruszek ma już 13 lat, nie psuje się, ale na wsi przyda się drugi samochód.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 77,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Teska

    8209

  • Didi

    3937

  • bodekku

    3703

  • bryta

    3343

Najaktywniejsi w wątku

witam,

w kwestii cen: producenci sami podgrzewają atmosferę i wciskają kit, że to "last minute". Też myślę, że po maju opuszczą marże, bo inaczej pójdą z torbami. A szara strefa to nam się rozbuja, że ho, ho!

 

Józiu: używane pewnie potanieją, a nowe to nie wiem, ale jak ceny stali poszły w górę, to na logikę wychodzi, że auta może i też, choć pewnie cena surowca, to tylko niewielka część składowa.

 

Maksiu, słyszałam, że na chorobę to okłady z młodej baby pomagają (co prawda nie sprawdzałam, bom też baba, hi hi) :lol:

 

Ładne te fotki z trzeciego ( :oops: starszyzno, wybaczcie nam młodym!) spotkania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JóziaS: coś ty tak tej ekonomi nie lubisz? przecież od tego wlasnie zależy czy będziesz miała kase czy nie...

Maggie: Widzę że nie tylko ja tak mysle, czyli może nie bede sie mylil, w koncu ceny musze spac, bo sa kosmicznie wysrubowane

 

ps. starszyzna wybacza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to troszku humorku

 

Co by się stało gdyby mężczyźni naprawdę rządzili tym światem?

 

* święto kobiet 8 marca zostałoby przeniesione na 29.02 (raz na cztery lata idzie to znieść)

* krawata można nie wiązać, rozporka nie zapinać

* operacja powiększenia piersi byłaby refundowana przez kasy chorych

* wszystkie kobiety miałyby to samo imię - dla uproszczenia

* wszystkie kobiety miałyby alergie na złoto, futra i drogie

kamienie

* w pracy chłopak który najlepiej gra w Quake automatycznie byłby wybierany na kierownika

* każdy telefon przerywałby połączenie po 30 sekundach rozmowy

* uważne wpatrywanie się w kobiecy biust na pierwszej randce byłoby odbierane jako miłosne wyznanie

* za jazdę lewym pasem 60km/h rozstrzeliwano by na miejscu

* przewracanie kopniakiem stolika z szachami warcabami lub grą

monopol automatycznie oznaczałoby zwycięstwo

* na początku każdego wydania wiadomości prowadzący powiadałby

najnowsze sprośne kawały

* wynaleziono by skarpetki które by istniały tylko w parach.

Pozostawione w różnych miejscach podpełzałyby energicznie do siebie

* bikini byłoby najlepszym ubraniem bizneswomen (nie tylko jej)

* kobiety miałyby okres raz do roku. Podczas otwarcia sezonu na ryby...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JóziaS: w politykę sie nie mieszam... ale ekonomia dotyka nas wszystkich, a najlepszą definicje ekonomi slyszalem na studiach od jednej pani dr, a brzmialo to tak: "ekonomia to sztuka racjonalnego gospodarowania dobrami ograniczonymi". Krótka, prosta i bardzo wymowna definicja.. no i co... okazalo sie że od dawna uprawiasz ekonomie w codziennym zyciu :D

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...