Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Szczecińska


koala1

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 77,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Teska

    8209

  • Didi

    3937

  • bodekku

    3703

  • bryta

    3343

Najaktywniejsi w wątku

no to troszku humorku

 

Co by się stało gdyby mężczyźni naprawdę rządzili tym światem?

 

* święto kobiet 8 marca zostałoby przeniesione na 29.02 (raz na cztery lata idzie to znieść)

* krawata można nie wiązać, rozporka nie zapinać

* operacja powiększenia piersi byłaby refundowana przez kasy chorych

* wszystkie kobiety miałyby to samo imię - dla uproszczenia

* wszystkie kobiety miałyby alergie na złoto, futra i drogie

kamienie

* w pracy chłopak który najlepiej gra w Quake automatycznie byłby wybierany na kierownika

* każdy telefon przerywałby połączenie po 30 sekundach rozmowy

* uważne wpatrywanie się w kobiecy biust na pierwszej randce byłoby odbierane jako miłosne wyznanie

* za jazdę lewym pasem 60km/h rozstrzeliwano by na miejscu

* przewracanie kopniakiem stolika z szachami warcabami lub grą

monopol automatycznie oznaczałoby zwycięstwo

* na początku każdego wydania wiadomości prowadzący powiadałby

najnowsze sprośne kawały

* wynaleziono by skarpetki które by istniały tylko w parach.

Pozostawione w różnych miejscach podpełzałyby energicznie do siebie

* bikini byłoby najlepszym ubraniem bizneswomen (nie tylko jej)

* kobiety miałyby okres raz do roku. Podczas otwarcia sezonu na ryby...

 

Wyjątowo dobre rozwiazania!

Po korektach i uzupełnieniu może to być całkiem dobry program.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czuprek napisał

niech sobie będzie drożej, teraz wszyscy tak mówią i tak nie jesteś w stanie kupić wszystkiego.

 

a wracając do bram: czyli jak nabędziemy od razu u tego pana 5-6 bram to i tak z ceny nie zejdzie (bo od 1.04. bedzie drożej)?

 

to niech spada, nie będę mu czyścić magazynu ulegając panice, a jak podniesie znacznie cenę i to już od kwietnia, to się będzie bujał ze swoimi bramami do grudnia.

Czupurek (nie chcesz nie kupuj) Tomasz Borysiewicz z Braniborskiej ten od WIŚNIOWSKIEGO bram, tak się składa,że operuje cennikiem od 01-01-2003r,a także miałem możliwość porównać ceny z sierpnia 03 z moimi na ofercie i wiesz co ??jest atrakcyjniesza!! :o

 

Co do ekonomii to masz rację-hehe

 

Max,Czapurek.Józia S,Maggie-dopowiem coś o autkach ....

Cło na auta nie obowiązuje od 2-uch lat w przypadku samochodów os. z EU.Co do samochodów os. z poza EU jest nadal i wynosi 35% i po wejściu Polski do EU spadnie do ok.10%.W obu przypadkach jest ta chora AKCYZA,która obowiązuje nadal(zależna od rocznika i poj.skokowej-patrz dół)i fatalny VAT22% --którego już od 1maja nie będzie na 100%.Ale co do akcyzy to bym się z opinią wstrzymał oraz z spadkiem cen na używane auta !!!!Dlaczego??ano dlatego,że nic nie wiadomo co z akcyzą!Ploty mówią,że przy rejestracji auta z zagranicy(bo odpraw ostatecznych na towary z EU nie będzie{tylko wewnętrzny import i export}wnosić się będzie opłatę rejestracyjną w zalżności od rocznika samochodu-nawet do 5 tyś.zł.Skoro import aut używanych z EU ma wzrosnąć to opierająć się na waszej ekonomi i wysokim kursie EURO-dlaczego to nasi kochani bracia z Niemiec,Belgii czy Holandii mają robić nam PREZĘTY Popyt i podaż!!!!!! :cry: I tak już w samych Niemczech w handlu wewnątrz rynkowym,auta zdrożały w stosunku do zeszłego roku!!

No chyba,że zniesie się zakaz sprowadzania aut po wypadku-wtedy to może zmienić sytuację-ale KOWALSKI nie musi wiedzieć,ze jeździ WALCEM.

STAWKI AKCYZY WYLICZYŁEM DLA KAŻDEGO ROKU I POJEMNOŚCI

ROK DO 2000 CM3 POWYŻEJ 2000CM3

2004 3,1% 13,6%

2003 3,1% 13,6%

2002 15,1% 25,6%

2001 27,1% 37,6%

2000 39,1% 49,6%

1999 51,1% 61,6%

1998 63,1% 65%

1997 65% 65%

1996

1995 65% 65%

Zapomniałem dadać,że też obowiązuje świadectwo EUR 2 -dotyczące normy spalin,które to występuje w autach średnio powyżej '95r.Co ograniczyło napływ złomu do kraju.Ale po 1maja też ta norma przestanie obowiązywać!! :wink:

 

A jak się ma sprawa w Polsce z nowymi samochodami os. gdzie macie oczy już są wyższe ceny. :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaś i Małgosia bawią się w dom.

Jaś próbuje “obiadu” i mówi: Wiesz co, kotku, chyba jest troszeczkę niedosolone...

Małgosia: Niedosolone? Niemożliwe, przecież sama odpowiednio soliłam! Może uważasz że za mało i ja nie mam racji? To co, ja nigdy nie mam racji, nawet jak posolę odpowiednio obiad? Może uważasz, że w ogóle nie posoliłam i kłamie!? Ja kłamię??! Może ja tylko kłamię??! Może w ogóle uważasz ze jak kłamię to nawet nie jestem czlowiekiem żeby się pomylić??! A może uważasz że ja już nie jestem człowiekiem??! A może ja już nawet nie mówię po ludzku, a tylko szczekam???!

Mamoooo!!!! Jasiu powiedział do mnie “ty suko”!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...