Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Szczecińska


koala1

Recommended Posts

Nie wiem dlaczego poprzedni mój post się nie ukazał? Więc witam wszystkich jeszcze raz.Kupiłem sporą działkę w gminie Goleniów (25km od Bramy Portowej), prąd przy działce,gaz z drugiej strony drogi na resztę uzbrojenia jest już w wykonany projekt przez Gminę,tak że nie długo myślę będzie wszystko.Jestem na etapie kompletowania dokumentacji potrzebnej do pozwolenia.Projekt typowy z Archonu.narazie dużo czytam i z uwagą śledzę Wasze komentarze na forum(bardzo dobra rzecz!)Pozdrawiam Wszystkich tych z lewego jak i tych z prawego brzegu Odry.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 77,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Teska

    8209

  • Didi

    3937

  • bodekku

    3703

  • bryta

    3343

Najaktywniejsi w wątku

A my z zoną budujemy w okolicach Goleniowa. Super gmina i super tereny. Gmina dlatego że wszystko załatwia sie szybko i bez stękania. Polecam inspektora nadzoru ktorego ja mam. Załatwia większość spraw sam a ja tylko chodzę i odbieram pisemka od niego.

Generalnie dzialkę kupiliśmy w maju a w tej chwili stoi parter ze stropem terriva. Zaraz przyjeżdżają cieśle i będzie dach. W tym roku chcę zamknąc wszystko.

Pozdrawiam i słuze informacjami na temat gdzie, co i u kogo aby było w miarę tanio i szybko oraz bezbolesnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziekuje Teska za te propozycje ale ja tez kupuje bardzo okazyjnie (bynajmniej tak mi sie wydaje). A w Gminie bylem ale ta ziemia to druga klasa wiec nie przewiduja przeksztalcenia na budowlane. Chyba bede musial zostac rolnikiem. Bo plan nie wyklucza zabudowy.

Z drugiej strony slysze na forum ze ma wejsc ustawa ze niby na gruncie rolnym moze budowac sie tylko ktos z wyksztalceniem rolniczym majacy min. 20 hektarow.

Mam niezly rebus, nie wiem juz sam co robic.

Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...