Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Szczecińska


koala1

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 77,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Teska

    8209

  • Didi

    3937

  • bodekku

    3703

  • bryta

    3343

Najaktywniejsi w wątku

witam wszystkich serdecznie po przerwie, ależ na tej konferencji było fajnie. słonko, winko i totalna laba. odpoczełam sobie, a co! :lol:

 

ludziska WIOSNA :p :p :p

 

Czupurek - powiedz coś o panu Kałuży. Ja go pogoniłam przy castingu bo zaczął pierniczyć dydrymały - dodając cały czas stówki w pamięci - doszedł do takiej ceny za gaz czy wodę - że jestem o nim najgorszego mniemania.

mamy 100 stron - trza to opić!

 

więc tak, namiar dostałam od Didi (jest zadowolona), u mnie był bodaj w pon. kręcił nosem (mężowi się nie spodobał - a on ma super nosa do tych spraw) i powiedział, że pomyśli. no i myśli już tydzień, więc pewnie lipa z tego będzie, bo u mnie myśliciele nie przechodzą.

w zanadrzu mam innych - dzisiaj spotkanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A umnie wyleweczki pięęęęęęęęęęęęęęękne jak tralala! I wyszły po 17,-zł/m2 z miksokreta - zrobili w jeden dzień. No śłicznie jest po prostu!

 

Jutro jadę zobaczyć tynki zrobione przez tego magika, co go chcemy wziąć.[uote]

 

czyli jesteś zadowolona z podłóg? to dobrze wróży dla mnie :p

po ile masz te tynki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

architekt za adaptację, drobna zmiana: bez wyliczanek,

do pozwolenia na budowę zawolał 4000, a drugi 3000 PLN

 

no i geodeta za kompleksową usługe 2000 może będzie bonifikata? :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

 

 

architekt: spróbuj zadzwonić tutaj (kiedyś nie był drogi) Roman Pirga 485-33-36

geodeta: co to za kompleksowa usługa (czemu tak drogo?)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Józiu S

U p. Pańki powiedz że jesteś od Doroty z Załomia i chcesz specjalne rabaty, bo wczoraj odpalał mi piec i uprzedziłam go że puściłam jego numer w eter (1.Czupurek) i ma nas specjalnie traktować!!

 

też mu tak powiedziałam tzn. że Dorota z Załomia i JA go chwalę, ma tego nie spieprzyć i puściłam dalej jego nr (czyli ja Dorota z Dołuj :lol: :lol: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no doczytała do końca.

 

Mariuszr - jeszcze w kwestii bramy garażowej. chcę i muszę ją kupić, ale nadal uważam, że przy zakupach hurtowych należy się ekstra rabat

 

Jasia i Teska - dajcie namiary na tych swoich od przyłączy wod-kan i gaz

 

wczoraj jak wróciłam z podróży, to biegiem wieczorem na budowę oglądać instalację wewn. wody (robili ci od Pańki)

ładnie wyszło i szybko (2 dni), cena ok - 1,6k, porządek zostawili, tylko mojemu majstrowi kawę wypili i brudne kubki zostawili :lol:

teraz trwa obserwacja ciśnienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja wczoraj podejmowałam gości w domu, który nie ma jeszcze dachu. Mój mąż stwierdził, że dom bez dachu to też jest jakaś koncepcja pod warunkiem, że nie pada. A tak wogóle to gościliśmy Bikosę z chłopakami, tzn. ten mniejszy spał słodziudko i olał gościnę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A umnie wyleweczki pięęęęęęęęęęęęęęękne jak tralala! I wyszły po 17,-zł/m2 z miksokreta - zrobili w jeden dzień. No śłicznie jest po prostu!

 

Ivette, a taka cena to już z materiałem (zostawiasz bez wylewek i zastajesz wylewki), czy jak? :roll:

 

Stassiek - tak! I to w jeden dzień - przychodzisz i masz baaaaaaardzo dużo podłogi - ślicznie po prostu! jak chcesz namiar, to dam na priva!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z poważnych, budowlanych, tematów:

kto ma u siebie drenaż?

 

Ja mam! A co chcesz wiedzieć?

 

opuścić na 2 dni, a piszą i piszą. jestem dopiero w połowie 101 strony.

 

Ivette chcę wiedzieć czy robić, czy nie. i jakie ksozta :lol:

 

Jak masz glinę i wodę pod nią to warto - nam wyszło cosik ok. 1500,-zł ale praca własna - czyli teściu kopał rów naokoło domu i z mężulkiem te rury i żwirki wtykali ale ostatecznie biały ma podłączyć do kanalizy deszczowej. Zrobiliśmy, bo boimy się zalewania fundamentu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A umnie wyleweczki pięęęęęęęęęęęęęęękne jak tralala! I wyszły po 17,-zł/m2 z miksokreta - zrobili w jeden dzień. No śłicznie jest po prostu!

 

Jutro jadę zobaczyć tynki zrobione przez tego magika, co go chcemy wziąć.[uote]

 

czyli jesteś zadowolona z podłóg? to dobrze wróży dla mnie :p

po ile masz te tynki?

 

Czupurku - ja też lubię takie konferencyjki :wink:

Co do wylewek, to polecam z czystym sercem - równiutkie, czyściutko i taniutkie :D Ten facet robi też tynki gipsowe z maszyny - chce po 17,-zł./m2 na gotowo.

 

Ja się jednak czaję na tynki cementowo-wapienne ręczne - mamy gościa po 15,-zł./m2 za robociznę + ca. 3,-zł/m2 za materiał - jadę we wtorek zobaczyć jego robotę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...