Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Szczecińska


koala1

Recommended Posts

Dziś strasznie się narobiłem na działce i przemokłem,że cho cho :(

 

Ale może się uda i będzie prądzik,gaz i telefonik może nawet w budyneczku!?!?!?!?

 

Co do baraczak są 2 osoby zainteresowane-prześle zdjęcia e-mailem.

 

Czarnoziem(Załom)P.Roman 504602990-jak robił mi wykop to mówił,że ma ziemię ale ceny i faktów nie znam!

 

Czapurek- to miast gadać się razem udajmy w sprawie bramy do gościa i jeszcze weźmiemy Ulcię&Krzysia.

 

JóziaS-ja brałem beton z THOMAS BETON (12-2003) i płaciłem 150 zł. brutto za B-20, a pompa 135zł no i dojazd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 77,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Teska

    8209

  • Didi

    3937

  • bodekku

    3703

  • bryta

    3343

Najaktywniejsi w wątku

Witam w sobotę,

Iwona G.

ten polbruk to się w przyszłości przyda, żeby tytko kasy starczyło.

Teska,

coś masz pecha z czarnoziemem :oops: :lol:

 

Próbowałam wkleić zdjęcia do mojego dziennika budowy, ale nic nie wyszło i aż komputer się zaciął :oops:

Zrezygnowałam do jutra a OD JUTRA MOLESTUJĘ JÓZIA, ŻEBY POMÓGŁ.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich wiosennie,

kawke teraz popijam i zadaje sobie pytanie czy moge czuc sie jak u siebie chociaz nie mieszkam w zachodniopomorskim.Chcialbym kiedys zamieszkac i dlatego czytam jak najety to forum a szczegolnie wasze doswiadczenia dotyczyce budowy domu.Chcemy zaczac dopiero w 2006 wiec mam dosc czasu na studiowanie waszych doswiadczen.

Dziekuje i pozdrawiam. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mariusz! :D

Latawce trzyma sie na sznurku! Długim, delikatym, dyskretym, ale zawsze.

 

Wiking z Niemiec - to może być ciekawe. I do tego na 102.

Zarówno tamci z VIII-XI wieku , jak i ci z roku 1939 przyjeżdżając do nas myśleli raczej o czymś innym niż o budowaniu.

Ale cóż, jak mówi moja przyjaciółka, wszystko może się zmienić – szczególnie pod delikatnym nadzorem i w otoczeniu pięknych Polek.

 

A swoja drogą, z „raju” do Polski, co to się Panie porobiło!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc Mariusz,

latawca nie widzialem :wink: wikingiem chce zostac i tym 102,tak jak ten slawny czolg ktory sam wygral wojne :wink: miodu nie pijam tylko jadam,lakierownikiem sam sie nazwalem natomiast zona mowi na mnie preszes a tesciowa dla odmiany budowniczy,hi,hi,hi Przyszlosc mam wspaniala ,prawda?

Pozdrawiam wszystkich :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc Roman,

tak sie sklada ze tam jest raj gdzie sie czlowiek dobrze czuje :D Nie chce wracac do przeszlosci bo kazdy narod ma za skora.Prawda jest taka ze ze mam polsko-slasko-niemieckie korzenie.Nic za to nie moge i nie mam nic wspolnego z tym 1939 a co dopiero z XVI-XIX wiekiem.Jedno wiem ze chce kiedys na Wyspie Wolin zamieszkac.Kazdy sam musi wiedziec gdzie ten jego raj.Tak jak juz slyszalem na" forum emigranci"ludzie mieszkajacy w Polsce zazdroszcza emigrantom i wydaje im sie ze jestesmy milionerami,ze zagranica jest raj.Wszedzie trzeba pracowac nigdzie nie daja nic za darmo.Oki,nie bede juz sie rozpisywal bo nie chce zostac pisarzem.

Zycze milego wieczoru i

:D pozdrawiam wszystkich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RomanW-po co mi sznurek jak mi latawiec zaginął.......... :D

ale Tobie się by przydał, bo po nitce do kłebka trafisz na moją budowę!! :wink:

przepraszam Romku ale co to za chrupek jest Twym nickiem?Wygląda jak by w polewie miodowej...

 

Wiking 102-a to dziwne bo w Wolinie na 'Zlocie Wikingów' ,który notabene jest co roku pija się przeważnie miodzik (czwórniak jest najmocniejszy),więc w tym roku można by się spotkać i pokosztować ciut. :wink:

 

Didi-jak zwykle hi class :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...