Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Szczecińska


koala1

Recommended Posts

Witam wszystkich, nadal więcej szpieguję niż piszę, ale to tylko dlatego, że nie bardzo jeszcze mam o czym :( Na razie mam śliczną działeczkę i ... mnóstwo chętnych na nią. A ja wcale nie chcę jej sprzedawać!!!! A chętni dzwonią ( skąd wiedzą, że to moja??) i namawiają :evil: Na razie jestem jeszcze uprzejma, ale ... Czyżby to jezcze jeden przejaw szaleństwa w ucieczce przed VAT-em, UE i czym tam jeszcze. A może ktoś mi głupi kawał zrobił? Hmmm... bardzo głupi. I co moja kochana brać forumowa na to? Chyba postawię tablice na działce : " Ta działka nie jest na sprzedaż!!!". Och jaka jestem w... poirytowana :evil:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 77,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Teska

    8209

  • Didi

    3937

  • bodekku

    3703

  • bryta

    3343

Najaktywniejsi w wątku

:wink:

przepraszam Romku ale co to za chrupek jest Twym nickiem?Wygląda jak by w polewie miodowej...

 

Taaaaaaaaaaaaaak, chętnie był go schrupał lub polizał, ale na razie nie da się. Ostrzę sobie zęby, bo to jest moje ZŁOTO (bliższe wyjaśnienia we wcześniejszych postach).

 

P.S.

Adres e-mail pod ikonką z kopertą niżej (ale Twojego latawca u mnie nie ma!).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maggi

nie otrzymałam wiadomości na priv

 

odnośnie czrnoziemu

napisałam,że zapytam kuzynkę, ktora mieszka w Tarnówku

zapytanie poszło w eter tzn. tpsa

a swoja droga popytam moich ogrodników

właśnie przed chwilą dostałam jeden adres jutro podam telefon

 

betoniarnia

z tego co wiem to produkowany jest zwykły polbruk

Firma nazywa sie ABT Maszewo tel. 4071128

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Iwona G

Dzięki za info odnośnie polbruku.

Czekamy na namiary na czarnoziem. :wink:

 

Wiking 102

Witaj wśród zakręconych. :D

 

Mamy pytanko. Czy ktoś z Was jest zorientowany, gdzie można tanio kupić słupy do ogrodzenia ( stalowe lub drewniane od leśniczego)?

 

Pozdrawiamy.

Jak przykro ,że kończy się weekend :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Gosc123
Roman, link do Twojej strony ma prowadzić do strony z projektem, czy to jakaś pomyłka? :-? A przy okazji... ten projekt na pierwszy rzut oka bardzo przypomina dom, który stoi w mojej okolicy... ale może to tylko wrażenie. :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

uff, wróciłam z działki, dzieci wreszcie pogonione spać, no to jestem.

 

Witaj Wikingu 102! Mam nadzieję, że się u nas zadomowisz.

 

Iwona G: Wysłałam Ci jeszcze raz na priv telefon do architekta, daj znać, czy tym razem się udało?

 

Ulcia i Krzyś Zapytajcie w najbliższej leśniczówce, jeśli takową macie w pobliżu, lub w okolicznym nadleśnictwie. Za 1m3 nieokorowanych palików sosnowych (dł. 2,5m) właśnie płaciliśmy 63 zł + 7%vat, z asygnatą.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Roman, link do Twojej strony ma prowadzić do strony z projektem, czy to jakaś pomyłka? :-? A przy okazji... ten projekt na pierwszy rzut oka bardzo przypomina dom, który stoi w mojej okolicy... ale może to tylko wrażenie. :wink:

 

Witaj Stasiek! :D,

chętnie zobaczę ten dom w Twojej okolicy (poproszę o bliższe "namiary" na priv'a).

 

Link do strony z projektem jest zamierzony (brawo za spostrzegawczość!).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Gosc123
Stasiek -ciudo nie ciudo snieg pada,a w czwartek to już będzie ostro zimowo :oops: :oops:hard core

 

hardcore ;) to był w zeszłym roku w kwietniu, jak bez ostrzeżenia przywalił śnieg po pięknej pogodzie... zmarzły mi wtedy sadzonki wierzby energetycznej :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czupurku

a geodeta nie wiem co kompleksowo ?????

nie znam się na tym mówił o inwentaryzacjach wszystkiego co jest na dzialce ponoć potrzebne do wpisu do ksiąg?????

 

ja jeszcze czytam posty, ale żeby nie zgubić odpow. tak pytałam o tego geodetę, bo nijak nie mogę sobie przypomnieć, żebym takie pieniądze płaciła geodecie. może spróbuj też u innych?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...